GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-01-2022 13:15   Güncelleme : 09-01-2022 14:13

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Hendek Eşraflarından merhum Uncu Mehmet Cömert’in torunu, merhum Kurmay Albay Ali Faik Cömert’in oğlu, merhum Remzi, merhum Nevzat, merhum Yılmaz, ve merhum Eski Belediye Başkanı Zeki Cömert’in yeğenleri, Murat ve Mert Cömert’in babaları Kaya Cömert vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 12.00‘da Hendek Aile Kabristanlığında kılınacak cenaze namazına müteakip defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Cüneyt Altınevlek (Yeğeni) 0 546 610 34 54

NOT: Cenaze gitmek isteyenler için saat: 11.45‘te Belediye önünden araç kaldırılacaktır.

VEFAT

Aslen Harmantepe Mahallesinden olup, Yeni Mahalle'de ikamet eden merhum Kemal Zorlu’nun eşi, merhum Musa Atılgan’ın kızı, Hasan ve Şeref Atılgan’ın kardeşi, Naci, İsmet, Ahmet, ve Metin Zorlu’nun anneleri, Fatma Zorlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Cami'de kılınacak öğle namazına müteakip Harmantepe Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Metin Zorlu (Oğlu) 0 535 926 80 41

Adres: Yeni Mahalle Kız Meslek Lisesi (Aslıbay Eczanesi yanı)

VEFAT

Hamitli Mahallesinden merhum Zülküflü Şengöz’ün damadı, Faruk Şengöz’ün eniştesi, merhum Nuri Bilgiç’in bacanağı, Cihat Bilgiç ve Alican Dündar’ın kayınpederi, Mehmet Çetin vefat etmiştir. Cenazesi bugün Adapazarı Erenler Dilmen Mahallesindeki hanesinden alınarak Miraç Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip Emirdağ Aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Cihat Bilgiç (Damadı) 0 536 028 47 99

Adres: Adapazarı Erenler Mahallesi Miraç Camii

VEFAT

Şeyhler Mahallesinden merhum Şerafettin Azat’ın kızı, merhum Hamdi Azat’ın kız kardeşi, Rahmi Sabırlı’nın eşi, Güler Sabırlı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Şeyhler Mahallesinde kılınacak öğle namazına müteakip Şeyhler Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Çoşkun Azat (Yeğeni) 0 536 958 78 07

Adres: Şeyhler Mahallesi Merkez

VEFAT

Yarıca Mahallesinden merhum (Arzınba) Feti Erdoğan’nın kardeşi, Emekli Hoca Ferit Erdoğan vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 14.00'da Yarıca Mahallesi Aile Kabristanlığında kılınacak cenaze namazına müteakip Yarıca Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Şenol Erdoğan (Yeğeni) 0 539 483 50 76

Adres: Yarıca Mahallesi Merkez

VEFAT

Kemaliye Mahallesinden Mustafa Yılmazın eşi, merhum Burhan Yılmazın annesi, İsmail Canlıoğlu, Ali Taşkın ve Hastane Personeli Önder Ayzit'in kayınvalidesi, merhum Cumhur Canlıoğlu, Alihan Taşkın ve Anıl Ayzit'in anneannesi, Nurhan Canlıoğlu, Nagihan Taşkın ve Reyhan Ayzit'in anneleri, İbrahim ve Fatih Yılmaz’ın yengeleri, Rabia Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kemaliye Mahallesindeki hanesinden alınarak Büyük Cami'ye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip Akova Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Önder Ayzit (Damadı) 0 537 013 02 75

Adres: Kemaliye Mahallesi Atatürk Parkı yanı

VEFAT

Kargalıyeniköy Mahallesinden merhum Abdullah Elbasan’ın oğlu, Şemsi Elbasan’ın abisi, Hasan ve Cevat Kuşcan’ın dayısının oğlu, Tahsin ve Ersin Elbasan’ın babaları, Hafız Şerafettin Elbasan vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Kargalıyeniköy Mahallesinde kılınacak ikindi namazına müteakip Kargalıyeniköy Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Tahsin Elbasan (Oğlu) 0 530 683 12 54

Adres: Kargalıyeniköy Mahallesi Merkez