GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-01-2022 11:22   Güncelleme : 10-01-2022 12:47

İYİ Parti Hendek İlçe Teşkilatı Gazeteciler Gününde Gazetecileri Ağırladı

İYİ Parti Hendek İlçe Teşkilatı, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" nedeniyle bir gün öncesinden Hendek'li gazeteciler ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

İYİ Parti Hendek İlçe Teşkilatı Gazeteciler Gününde Gazetecileri Ağırladı

İYİ Parti Hendek İlçe Teşkilatı, İlçe Başkanı Fatih Bayındır, Kadın Kolları Başkanı Reyhan Zencir ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, "10 Ocak Çalışan Gazeciler Günü" dolayısı ile Hendek'li gazetecilerle akşam yemeğinde bir araya geldiler.

Hendek ve Ülke siyasetinin konuşulduğu ve sohbet havasında geçen yemekte, ilk sözü alan İYİ Parti Hendek İlçe Başkanı Fatih Bayındır, "Davetimize icabet ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim diyerek, ilçemizde görev yapan siz çok kıymetli basın mensubu arkadaşlarımızın günlerini kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum." dedi.

Ayrıca Kadın Kolları Başkanı Reyhan Zencir de, "Siz basın mensupları çok kutsal bir görev yapıyorsunuz. İlçemizin tanıtımında ve biz siyaset yapanlarının yaptığı çalışmaları duyurma anlamında yaptığınız hizmet tartışılamaz. O nedenledir ki; siz basın mensupları, Hendek ilçemiz ve bizler için çok önemli değerlersiniz. Sizlere davetimize icabet ettiğinizden dolayı teşekkür ediyor, sizler için önem arzeden bu gününüzü kutluyorum." dedi.

İYİ Parti Hendek İlçe Teşkilatının düzenlediği programa; Hendek'li gazetecilerden Hasan Öztürk, Ahmet Çileci, Kadir Kazın, Orhan Topçu, Ahmet Köse, Serhat Koç, Gürkan Özer, Bülent Yaman ve Cemil Tekin katılım sağladı.