GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-01-2022 17:53   Güncelleme : 10-01-2022 17:53

Atış Poligonunda İntihar Girişimi

Adapazarı'nda faaliyet gösteren bir atış poligonunda henüz kimliği belirlenemeyen şahıs tarafından intihar eylemi gerçekleştirildi.

Atış Poligonunda İntihar Girişimi

Adapazarı'nda faaliyet gösteren bir atış poligonunda kimliği henüz belirlenemeyen kişi tarafından intihar eylemi gerçekleştirildi.

Edinilen bilgilere göre, bugün saat: 17.00 sıralarında atış poligonuna atış yapmak için gelen bir kişi, müşterilerin olduğu esnada intihar girişimine kalkıştı. Gelen ihbar üzerine olay yerine 155 Polis İmdat ve 112 Sağlık Ekipleri sevk edildi. Kısa sürede olay mahallinde önlem alan emniyet güçleri olası bir durum karşısında hazır bulundu. Aile yakınlarından bazıları intihara kalkan şahsı ikna etmek için kendisiyle görüştü. Fakat bu çabalar hemen sonuç vermedi. uzun bir bekleyişin ardın emniyet ekiplerinin iknaları sonrasında kişi intihardan döndürüldü.

İntihar etmekten caydırılan şahıs, 112 ekipleri tarafından sağlık kontrolü için, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü.

Öte yandan intihar girişiminde bulunan kişinin eski bir ordu mensubu olduğu iddia edildi. Olayla ilgili olarak Polis Ekipleri tarafından soruşturma başlatıldı.