SİYASET
Giriş Tarihi : 11-01-2022 12:46   Güncelleme : 11-01-2022 12:58

Bayraktar'dan Baykal'a soru bonbardımanı

CHP Hendek İlçe Başkanı Nihat Bayraktar, yazılı olarak yaptığı basın açıklamasında AK Parti Hendek İlçe Başkanı Av. Hasan Serdar Baykal'ı soru bonbardımanına tuttu.

Bayraktar'dan Baykal'a soru bonbardımanı

Siyasette nezaket, dürüstlük ve adaleti düstür edinmiş bir fikrin sahibi olarak; Biz ne kadar ayrıştırmadan birleştirici siyaset yapmaya, güzel Hendek’imizin gelişmesi yaşanabilir olması için çaba sarfetmeye devam etsek de, AKP ilçe Başkanı Hasan Serdar BAYKAL yine Twitter hesabından partimiz ve millet ittifakına iftira atmaya devam etmiş.

İlçemizin sorunları bu kadar yoğun ve çözüm beklerken Sayın Baykal ve Cumhur İttifakından sorduğumuz sorulara bu güne kadar maalesef cevap alamadık, biz yine de sormaya devam edeceğiz.

- Köy grup yollarının asfalt müjdesini verdiniz sonra iptal ettiniz, bu mağduriyeti ne zaman gidereceksiniz?

- İlçemizin içme suyu ile ilgili sorunları  hala çözülmedi, bununla ilgili çalışma yapıyormusunuz?

- Şehrin kanayan yarası trafik ve otoparkla ilgili ne yaptınız?

- Yarım kalan okul inşaatları ile ilgili çözümleriniz nelerdir?

- Psikososyal destek ve nitelikli istihdam merkezinin tamamlanamayan binası ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Sayın Baykal gelin sizinle bu konuları konuşalım.

Attığınız Twite gelince…

- 37 yıldır ülkemize giremeyen Şivan Perver’i Diyarbakır’da megri megri türküsüyle karşılayıp, gözyaşı döken biz değiliz.

- Habur sınır kapısında seyyar mahkemeler kurarak, Hakimlerimizin onurunu ayaklar altına alıp, PKK örgüt üyelerini serbest bırakan biz değiliz.

- Sırf İstanbul seçimlerini kazanabilmek uğruna, terörist başı Abdullah Öcalan’ın mektubunu okutan, devletin kanalına kardeşini çıkaran biz değiliz.

- Yine İstanbul seçimlerini kazanmak uğruna HDP’lilerin oylarını istiyorum diyen bizim adayımız değil. Siz CHP’yi terör örgütü ile yan yana koyamazsınız.

20 yıldır iktidardasınız, hala yalan siyasetine devam ediyorsunuz, vatandaş artık size inanmıyor.
Vatandaşın derdi büyük; Artık zamlara yetişemiyoruz, akaryakıta neredeyse günlük zam geliyor, elektrik, doğalgaz ve temel giderler el yakıyor, insanımız yoksullaştı, siz bunlara cevap verin.

Sayın BAYKAL son olarak sizi bu ayrıştırıcı dilden vazgeçip ilçemizin sorunlarına odaklanmaya davet ediyoruz.

Nihat BAYRAKTAR

CHP Hendek İlçe Başkanı