GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-01-2022 10:01   Güncelleme : 13-01-2022 12:14

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Başpınar Mahallesinden merhum Ahmet Kutsal’ın eşi, merhum Ali, Yusuf, Fikri, Avni, Azmi, Bülent ve Sakin Kutsal’ın yengeleri, Ahmet, Zafer, Ramazan ve Murat Kutsal’ın babaanneleri, Kadir, Kemal Uzunlar ve Ümit Gamsız’ın anneanneleri, merhum Faruk Gamsız, merhum Mustafa Uzunlar ve Ali Parmaksız’ın kayınvalidesi, İsmail ve İbrahim Kutsal’ın anneleri, Firdevs Kutsal vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Cami'de kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Ahmet Kutsal (Torunu) 0 530 385 56 54

Adres: Başpınar Mahallesi 1116 Sokak Tepecik Köprüsü alt sokağı çay kenarı

VEFAT

Ferizli Bodoğ Mahallesinde ikamet eden merhum Rasim Der’in kızı, merhum Kehliyan Ökten’in gelini, Nihat ve Cihat Der’in kardeşi, Mustafa ve Madenler Köyü Muhtarı Ali Der’in halası, Emekli Ormancı Saffet Ökten’in eşi vefat etmiştir. Cenazesi bugün Ferizli Bodoğ Mahallesi Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip Ferizli Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Mustafa Der (Yeğeni) 0 537 465 80 69

Adres: Ferizli Bodoğ Mahallesi

VEFAT

Çamlıca Mahallesinden Cevdet Varlıca’nın eşi, merhum Muammer, İsmail, İbrahim ve Mustafa Varlıca’nın annesi, Ayşe Varlıca vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çamlıca Erenler Mahallesi Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip Çamlıca Erenler Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Mustafa Varlıca (Oğlu) 0 532 713 45 70

Adres: Çamlıca Erenler Mahallesi (Balıkhane tesisinin yakını)

VEFAT

Başpınar Mahallesinden Cavit Kahvecioğlu’nun eşi, Hasan, Mustafa, Cemal, Hamdi ve Yalçın Kahvecioğlu’nun yengesi, Sabit, Hanifi, Zülküf, Nusret ve Asım Sunman’ın kardeşi, Atike Anadolu Lisesi Öğretmeni Öner Özdingiş’in kayınvalidesi, Ayşe Kahvecioğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 14.30’da Sarıdede Tepecik'teki hanesinden alınarak Büyük Cami'ye getirilecek kılınacak ikindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hasan Kahvecioğlu (Kayınbiraderi) 0 532 397 08 50

Adres: Sarıdede Mahallesi Tepecik Şehit Ali Gaffar Okkan Camiini geçince dörtyoldan sağa dönünce