SPOR
Giriş Tarihi : 13-01-2022 13:51   Güncelleme : 13-01-2022 13:51

AMATÖRDE HAFTALIK PROGRAM BELLİ OLDU

1. Amatör Lig ve Süper Amatör Lig'de haftanın programı belli oldu.

AMATÖRDE HAFTALIK PROGRAM BELLİ OLDU

2021-2022 SEZONU BUYUK SEHIR BELEDIYESI                                                                                           14-15 OCAK 2022  1.AMATÖR LİGİ 8.HAFTA MÜSABAKA  PROGRAMI                                                                                               

 

TARİH

 

STAD

SAAT

1.TAKIM

2.TAKIM

 

 

 

 

 

 

 

 

14.0CAK 2022

CUMA

 

KIRKPINAR

19:00

SAPANCAKURTKÖY

MALTEPEGENÇLIKSPOR

MERKEZ-5

 

 

 

 

 

 

 

14.0CAK 2022

CUMA

 

AKYAZI SUNİ

19:00

AKYAZIKARADENIZSPOR

ESKIBEDİLSPOR

AKYAZI-2

14.0CAK 2022

CUMA

 

AKYAZI SUNİ

21:00

KUMKÖPRÜSPOR

YUVALAKSPOR

AKYAZI 2

 

 

 

 

 

 

 

14.0CAK 2022

CUMA

 

ERENLER 2 NOLU SAHA

19.00

ÇAYKIŞLASPOR

SAKARYAKARADENİZSPOR

MERKEZ 4

14.OCAK.2022

CUMA

 

ERENLER 2 NOLU SAHA

21:00

BUDAKLAR SPOR

TAŞKISIĞIKÖYÜSPOR

MERKEZ 4

14.0CAK 2022

CUMA

 

ERENLER 1 NOLU SAHA

20:00

ARİFİYEATILGANSPOR

KAZIMPAŞABELDESPOR

MERKEZ 4

 

 

 

 

 

 

 

15.01.2022

CUMARTESİ

 

AKYAZI SUNİ

18:00

ÇATALKÖPRÜSPOR

REŞADIYE 1890 SPOR

AKYAZI-3

15.01.2022 CUMARTESİ

 

AKYAZI SUNİ

20:00

KÜÇÜCEKBELDESPOR

FIRTINAGENÇLERBİRLİĞİ

SPOR

AKYAZI -3

 

 

 

 

 

 

 

15.01.2022

CUMARTESİ

 

KARAMAN SUNİ

19.00

SAKARYA ADA F.K.

SAKARYA AKADEMIKSPOR

MERKEZ 1

15.01.2022

CUMARTESİ

 

ERENLER 1 NOLU SAHA

19:00

32 EVLER SPOR

HARBİŞ SPOR

MERKEZ 1

 

 

 

 

 

 

 

15.0CAK 2022

CUMARTESİ

 

FERİZLİ SUNİ

14:00

FERİZLİ 2011 SPOR

SAPANCA AKADEMISPOR

MERKEZ-5

 

 

 

 

 

 

 

15.01.2022

CUMARTESİ

 

PAMUKOVA

13:00

 

HAYREDDIN SPOR

BOĞAZKÖYSPOR

GEYVE-PAMUKOVA SAPANCA

15.01.2022

CUMARTESİ

 

PAMUKOVA

15:30

 

1957 MEKECESPOR

BAYATSPOR

GEYVE PAMUKOVA SAPANCA

15.01.2022

CUMARTESİ

 

GEYVE

15:30

KIZILKAYASPOR

KEMALIYESPOR

GEYVE PAMUKOVA SAPANCA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2021-2022  SEZONU BUYUK SEHIR BELEDIYESI                                                                                          16-17 OCAK 2022  1.AMATÖR LİGİ 8.HAFTA MÜSABAKA  PROGRAMI                                                                                               

 

TARİH

 

STAD

SAAT

1.TAKIM

2.TAKIM

 

16.01.2022

PAZAR

 

ERENLER 2 NOLU SAHA

16:00

OZANLARGÜCÜSPOR

SAKARYAÇARKSPOR

MERKEZ-2

16.01.2022

PAZAR

 

FERIZLI SUNİ

15:30

GÖLKENTSPOR

TAŞLIKİDMANYURDUSPOR

MERKEZ-2

16.01.2022

PAZAR

 

KARAMAN SUNİ

16.00

TURNALITELLİGÖLSPOR

YILDIRIMSPOR

MERKEZ -2

 

 

 

 

 

 

 

16.01.2022

PAZAR

 

AKYAZI SUNİ

14:00

AKYAZIYENICAMISPOR

HACIFAZLIOĞLUSPOR

AKYAZI -4

16.01.2022

PAZAR

 

AKYAZI SUNİ

16:00

SAKARYAKUYUDIBI

SPOR

PAZARKÖYEĞİTİMSPOR

AKYAZI -4

16.01.2022

PAZAR

 

KUZULUK SUNİ

14:00

KUZULUKSPOR

ÇARKASAMİYESPOR

AKYAZI -4

 

 

 

 

 

 

 

16.01.2022

PAZAR

 

FERİZLİ SUNİ

13:00

LİMANDERESPOR

KUYUMCULUSPOR

KARASU

16.01.2022

PAZAR

 

KARASU SUNİ

14:00

DARIÇAYIRIBELDESPOR

KIZILCIKSPOR

KARASU

16.01.2022

PAZAR

 

YUVALIDERE

14.00

YUVALIDERESPOR

KURUDERESPOR

KARASU

 

 

 

 

 

 

 

16.01.2022

PAZAR

 

AKYAZI SUNİ

18:00

ASKUZULUKSPOR

ERDOĞDUSPOR

AKYAZI 1

 

 

 

 

 

 

 

16.01.2022

PAZAR

 

HENDEK SUNİ

15:00

HENDEKDIKMENSPOR

AKOVABARIŞSPOR

 

HENDEK

16.01.2022

PAZAR

 

ÇAMLICA

14:00

ÇAMLICABELDESPOR

HENDEKGENÇLIKSPOR

 

HENDEK

 

 

 

 

 

 

 

16.01.2022

PAZAR

 

KAYNARCA SUNİ

14:00

BÜYÜKYANIKSPOR

BEŞKÖPRÜSPOR

MERKEZ 1

 

 

 

 

 

 

 

17.01.2022

PAZARTESİ

 

AKYAZI SUNİ

21:00

HASANBEYKÖYÜSPOR

TAŞBURUNSPOR

AKYAZI 1

17.01.2022

PAZARTESİ

 

AKYAZI SUNİ

19:00

AKYAZISPOR

YAĞCILARSPOR

AKYAZI 1

17.01.2022

PAZARTESİ

 

KARAMAN SUNİ

18:00

 

SÖĞÜTLÜKALESPOR

 

AKARTEPESPOR

 

MERKEZ 3

17.01.2022

PAZARTESİ

 

KARAMAN SUNİ

20:00

 

KAYNARCASPOR

YAZLIKSPOR

 

MERKEZ 3

17.01.2022

PAZARTESİ

 

ERENLER 1 NOLU SAHA

20:00

 

ACIELMALIKSPOR

SAKARYAEĞİTİMSPOR

 

MERKEZ 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                  2021-2022 SEZONU

15-16-OCAK  2021 SÜPER AMATÖR 10.HAFTA PROGRAMI

 

TARİH

STAD

SAAT

1.TAKIM

2.TAKIM

 

15.02.2022 CUMARTESİ

HANLIKÖY

14:00

HANLIKÖYSPOR

HACIKIŞLASPOR

A GURUBU

15.02.2022 CUMARTESİ

ERENLER ATATÜRK  

1  NOLU SAHA

16:30

HARMANLIKSPOR

KOCADÖNGELSPOR

A GURUBU

15.02.2022 CUMARTESİ

EMİRLER ÇİM

14:00

ÇAYBAŞIBEKİRPAŞA

SPOR

ALAAĞAÇSPOR

A GURUBU

15.02.2022 CUMARTESİ

ERENLER ATATÜRK  

2 NOLU SAHA

17:00

SAKARYATÜR.DEM.SPOR

KOCAALİSPOR

A GURUBU

15.02.2022 CUMARTESİ

KARAPÜRÇEK SUNİÇİM

14:00

KARAPÜRÇEKSPOR

HACIMERCANSPOR

A GURUBU

 

 

 

 

 

 

15.02.2022 CUMARTESİ

KARAAPTİLER

14:00

KARAAPTİLERAKINSPOR

ARİFİYESPOR

C GURUBU

15.02.2022 CUMARTESİ

ERENLER ATATÜRK  

1  NOLU SAHA

14:00

SAKARYATEKSPOR

YEŞİLYURTBELDESPOR

C GURUBU

15.02.2022 CUMARTESİ

GEYVE

13:00

GEYVESPOR

HENDEKYENİMAHALLE

SPOR

C GURUBU

15.02.2022 CUMARTESİ

ERENLER ATATÜRK  

2  NOLU SAHA

14:30

SAKARYACADDESİSPOR

ASAKYAZISPOR

C GURUBU

15.02.2022 CUMARTESİ

KARASUSUNİÇİM

14:00

KARASUAZİZİYESPOR

KAZIMPAŞABİRLİKSPOR

C GURUBU

 

 

 

 

 

 

16.01.2022 PAZAR

KOCAALİSUNİÇİM

14:00

KOCAALİSAHİLSPOR

SÖĞÜTLÜSPOR

B GURUBU

16.01.2022 PAZAR

KIRKPINAR

14:00

SAKARYAKIRKPINAR

SPOR

KIŞLAÇAYSPOR

B GURUBU

16.01.2022 PAZAR

ARİFİYEBLD.KOMP.

14:00

AŞAĞIKİRAZCA SPOR

HIZIRTEPEÖZENSPOR

B GURUBU

16.01.2022 PAZAR

ERENLER ATATÜRK  

1  NOLU SAHA

16:00

HENDEKDEREKÖYSPOR

KAZİMİYESPOR

B GURUBU