GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-04-2022 09:59   Güncelleme : 03-04-2022 10:35

MAHALLENİN MUHTARI VE İMAMI YÜREKLERE DOKUNDU

Hendek Esentepe Mahallesi Muhtarı Abdullah Serbest ve Esentepe Mahallesi Camii İmam Hatibi Abdurrahim Karaman örnek davranış sergileyerek, mübarek Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine ulaştı.

MAHALLENİN MUHTARI VE İMAMI YÜREKLERE DOKUNDU

Hendek Esentepe Mahallesinin çalışkan muhtarı Abdullah Serbest ve kendisi gibi görevini çok iyi bir şekilde icra eden mahallenin imam hatibi Abdurrahim Karaman ile elele vererek, hayırseverlerin destekleri ile mahallelerinde ihtiyacı olanlara ve çevre mahallelelerde ihtiyaç sahiplerine mübarek Ramazan ayında yardımda bulundular.

İlçemiz Hendek'te her zaman muhtarlar arasında yaz kış çalışmalarıyla göz dolduran Muhtar Serbest, Ramazan ayında da kalplere dokunarak, Ramazan ayının ilk gününde mahallenin imam hatibi Abdurrahim Karaman ile birlikte ihtiyaç sahiplarine ulaşarak, hayırseverlere yardım konusunda aracı oldular.

Bizler de Esentepe Mahallesi Muhtarı Abdullah Serbest ve Esentepe Mahallesi İmam Hatibi Abdurrahman Karaman'ı bu duyarlılığından dolayı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Cemil TekinCemil Tekin