GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-08-2020 13:38   Güncelleme : 11-08-2020 18:32

Radyo Mega'da gözyaşları sel olup aktı

Sakarya Radyo Mega'da Kader mahkumları programı 3 yıldır aktif olarak devam etmektedir. Kurban Bayramı dolayısıyla geçen hafta programa ara verilmişti. Bu hafta yapılan programla Kader Mahkumlarının ve yakınlarının yoğun ilgisiyle karşılaşıldı.

Radyo Mega'da gözyaşları sel olup aktı

Sevdiklerinden ayrı düşen Kader Mahkumları mektuplarıyla, yakınları da mesajlarıyla programa katılarak duygularını ifade ediyorlardı. Fakat bu hafta yapım ekibi bir farklılık yaratarak mahkum yakınlarını canlı telefon bağlantılarıyla birbirlerine seslerini ve duygularını ulaştırarak programa duyulan ilgiyi bir kez daha gösterdi.

Yapımcılığını İrem Kumantaş ve Hamit Birol'un yaptığı, sunuculuğunu Cemil Tekin'in üstlendiği bir Radyo Mega klasiği olan Kader Kahkumları programı dün akşam da adından söz ettirdi.

Doğu Marmara Bölgesinde tek olan program; Ferizli, Hendek, Geyve, Kandıra, Düzce cezaevlerinde yoğun bir şekilde takip ediliyor. Türkiye'nin her bölgesinde internet üzerinden dinleniliyor. Edirne'den Kars'a Anaların, Babaların, yarların, bacıların, kardeşlerin, çocukların boğazlarının düğüm düğüm olup konuşamadığı, hıçkıra hıçkıra ağladığı, gözyaşlarının sel olup aktığı program dün akşam da yine tüm dinleyenleri hüzne boğdu.

Dinlemek isteyenler için Kader Mahkumları programı, Cuma ve Cumartesi akşamları 19:00-02:00 saatleri arasında 102.2 FM bandından yayın yapan Radyo Mega'da canlı olarak yayınlanmaktadır.

Programı internet üzerinden dinlemek isteyenler http://sakaryaradyomega.com/ adresinden dinleyebilirler.