GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-04-2022 13:33

AK Parti Genel Başkanı Yavuz’dan Aygüneş Ailesine Taziye Ziyareti

Hendek Belediye Meclisi Grup Başkanvekili, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Yaşar Aygüneş’in Almanya’da yaşayan ve uzun süredir tedavi gören 85 yaşındaki Babası Murat Aygüneş vefat etti.

AK Parti Genel Başkanı Yavuz’dan Aygüneş Ailesine Taziye Ziyareti

Hendek Belediye Meclisi Grup Başkanvekili, Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Yaşar Aygüneş’in Almanya’da yaşayan ve uzun süredir tedavi gören 85 yaşındaki Babası Murat Aygüneş vefat etti.

Vefat haberi sonrası ilçemizde bir dizi ziyaret ve iftar programına katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Aygüneş Ailesine taziye ziyareti gerçekleştirdi.

MHP Hendek Belediye Meclisi Grup Başkanvekili, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Yaşar Aygüneş’in Almanya’da yaşayan ve uzun süredir hastanede tedavi gören 85 yaşındaki Murat Güneş'ten acı haber geldi. Vefat haberi sonrası ilçemizde bir dizi ziyaretlerde bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya AK Parti Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Aygüneş Ailesine taziye ziyaret gerçekleştirdi.

MHP Hendek Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Yaşar Aygüneş ile bir araya gelen Yavuz, Aygüneş Ailesine taziyelerini iletterek acılarına ortak oldu. Yavuz’un taziye ziyaretinde Hendek AK Parti İlçe Başkanı ve yöneticileri de Yavuz'a eşlik etti.

Cemil TekinCemil Tekin