SPOR
Giriş Tarihi : 15-04-2022 09:37

Nice güzel Khan (Kuşak) sınavlarına

Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübü sporcuları terfi etti.

Nice güzel Khan (Kuşak) sınavlarına

Hendek'te büyük başarılara imza atan Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübü, kurulduğu günden bugüne her geçen gün üye sayısını arttıran ve doksanın üzerinde sporcuya Muay Thai ve Kick Boks sporunu sevdiren, gençleri kötü alışkanlıklardan ve madde bağımlılığından uzaklastıran Milli Takım Antrenörü Erkan YILMAZ ve Profesyonel Sporcusu Özgenur AVCIL, yetiştirdiği değerli sporcularına ilk Khan (Kuşak) sınavını yapmanın onurunu  ve grurunu yaşıyorlar.

Muay Thai branşına ilginin giderek attığını belirten Milli Antrenör Erkan YILMAZ, gençlerin okullarından ve derslerinden arta kalan zamanlarını mutlaka sporla geçirmelerini ve velilerin spor konusunda çocuklarına daha hassas olmalarını söyleyerek, branşların önemi olmadığını, sporun içerinde kalmaları konusunda önce aileleri daha sonra da gençleri uyardı. Sözlerini her zaman dile getirdiği gençlerle alakalı olarak; "SİZ SAHİP ÇIKMAZSANIZ BAŞKALARI GELİR SAHİP ÇIKAR" sloganı ile noktaladı.

Kulübe kayıt yaptırmak isteyenler; 0532 799 22 89 ve 0539 251 90 16 nolu numaralardan ulaşarak kayıtlarını yaptırabilirler.

Cemil TekinCemil Tekin