SPOR
Giriş Tarihi : 18-04-2022 11:05   Güncelleme : 18-04-2022 16:05

U-14, U-18 VE 1. AMATÖR PLAY-OFF LİGLERİNDE HAFTANIN PROGRAMI

U-14, U-18 VE 1. AMATÖR PLAY-OFF LİGLERİNDE HAFTANIN PROGRAMI:

U-14, U-18 VE 1. AMATÖR PLAY-OFF LİGLERİNDE HAFTANIN PROGRAMI

2021-2022 SEZONU BUYUK SEHIR BELEDIYESI                                                                                              U-14 LİGİ 3.HAFTA MÜSABAKA  PROGRAMI                                                                                               

 

TARİH

 

STAD

 

SAAT

1.TAKIM

2.TAKIM

 
           

18.04.2022 PAZARTESİ

ERENLER ATATÜRK   2 NOLU SAHA

14:00

ASLAN FTB.KLB.

HENDEKGENÇLIKSPOR

A GURUBU

18.04.2022 PAZARTESİ

ERENLER ATATÜRK   2 NOLU SAHA

17:00

S.TÜRASAŞ DEMIRSPOR

SAKARYA EĞİTİMSPOR

A GURUBU

           

18.04.2022 PAZARTESİ

ARİFİYE BELEDIYE KOMPLEKSİ

15:30

SERDIVANSPOR

SAPANCAKURTKÖYSPOR

 

B GURUBU

18.04.2022 PAZARTESİ

ARİFİYE BELEDIYE KOMPLEKSİ

17:00

SAKARYA AKADEMIKSPOR

SAKARYATEK SPOR

 

B GURUBU

18.04.2022 PAZARTESİ

ARİFİYEKALAYCI

SUNİÇİM

17:00

SAPANCA AKADEMİSPOR

ARİFİYESPOR

 

B GURUBU

           

18.04.2022 PAZARTESİ

ERENLER ATATÜRK  1 NOLU SAHA

15:30

SAKARYA TURAB MAKINA SPOR

SAKARYA SPOR

 

C GURUBU

18.04.2022 PAZARTESİ

ERENLER ATATÜRK  1 NOLU SAHA

17:00

SAKARYA GEÇLIK MERKEZI SPOR

ERENLER SPOR

 

C GURUBU

           

18.04.2022 PAZARTESİ

FERIZLI SUNİ

15:30

SÖĞÜTLÜKALESPOR

KARASUAZIZIYESPOR

 

D GURUBU

18.04.2022 PAZARTESİ

FERIZLI SUNİ

17:00

KARASUSPOR

SAKARYA ADA FTB.KLB.

 

D GURUBU

18.04.2022 PAZARTESİ

KARAMAN SUNİ

16:00

YENİKENT ADAPAZARISPOR

YAZLIKSPOR

 

D GURUBU

           

18.04.2022 PAZARTESİ

AKYAZI SUNİ

14:00

AKYAZIKARADENIZSPOR

AKYAZIAKINSPOR

 

E GURUBU

18.04.2022 PAZARTESİ

AKYAZI SUNİ

15:30

ASKUZULUKSPOR

AKYAZIGÜCÜSPOR

 

E GURUBU

18.04.2022 PAZARTESİ

AKYAZI SUNİ

17:00

HACIFAZLIOĞLUSPOR

ALAAĞAÇSPOR

 

E GURUBU

           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

2021-2022 SEZONU BUYUK SEHIR BELEDIYESI                                                                                           U-16  PLAY OFF YARI FİNAL VE FİNAL  MÜSABAKA  PROGRAMI                                                                                               

 

TARİH

 

STAD

 

SAAT

1.TAKIM

2.TAKIM

 
     

YARI FİNAL

   

19.04.2022 SALI

ERENLER ATATÜRK

 1 NOLU SAHA

 

16:00

KARASUSPOR

SAPANCA AKADEMISPOR


 

19.04.2022 SALI

ERENLER ATATÜRK

 2 NOLU SAHA

 

16:00

HARMANLIKSPOR

HENDEKSPOR

 
           
           
     

FİNAL

   

22.04.2022 CUMA

         
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

2021-2022 SEZONU BUYUK SEHIR BELEDIYESI                                                                                              1.AMATÖR PLAY OFF BARAJ MÜSABAKA  PROGRAMI                                                                                               

 

TARİH

 

STAD

 

SAAT

1.TAKIM

2.TAKIM

 
           
           

21.04.2022 PERŞEMBE

ERENLER ATATÜRK

 1 NOLU SAHA

22:00

KARASUGÜVENSPOR

AKYAZI AKINSPOR

 
           
           

22.04.2022 CUMA

ERENLER ATAÜRK

 2 NOLU SAHA

22:00

ADAPAZARISPOR

KIZILCIKSPOR

 
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

                                                                                                                                           

Cemil TekinCemil Tekin