SPOR
Giriş Tarihi : 11-08-2020 11:15   Güncelleme : 11-08-2020 11:15

Hendekspor'da transfer harekatı başladı

Bölgesel Amatör Lig'de (BAL) İlçemizi temsil eden Hendekspor, 2020-2021 yılı futbol sezonunda mücadele edecek kadroyu oluşturmaya başladı.

Hendekspor'da transfer harekatı başladı

Bölgesel Amatör Lig'de (BAL) İlçemizi temsil eden Hendekspor, iki sezondur iyi bir bütçe harcamasına rağmen beklentilere cevap verememiş şampiyon olamamıştı.

Yeni sezonda kulübün başına geçen Teknik Patron Talip Toprak 2020-2021 yılı futbol sezonunda mücadele edecek kadroyu yavaş yavaş oluşturmaya başladı.

İlk olarak Talip Toprak işe kendi ekibi kurarak başladı. Yardımcı olarak, eski Hendekspor'lu futbolcu ve geçen yılda Sami Bağdatlı'nın yardımcılığını yapan Mustafa Levent, Sakaryasporlu eski futbolcu Gökhan Kaba, Kaleci Antrenörü olarakta takıma Coşkun Yılmaz'ı getirdi.

Temsilcimiz İç transferde Onur Topçu, Enes Tok ve Kemal Bağdatlı ile anlaşmıştır.

Dış transferde ise yıllarca takımımızda forma giyip kaptanlık yapan, son olarak geçen sezonda Ankara TKİ'de forma giyen Hakan Soylu ile anlaşma sağlanmıştır. Devamında Antalya Kestelspor'dan Yavuz Özsevim ve Nizamettin Akgül, İzmir Aliağa FK'dan Arda Saltan'ı da renklerine bağlamıştır.