GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-04-2022 18:35

23 Nisan'da Haydi Çocuklar Atatürk Parkına

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ilçemizde çeşitli etkinliklerle kutlanacak. Cumhuriyet Halk Partisi Hendek Gençlik Kolları Başkanlığı 23 Nisan Etkinlikleri kapsamında Atatürk Parkında Cumhuriyet Çocukları ile Buluşuyoruz etkinliği düzenliyor. Bu kapsamda gerçekleşecek programa tüm Hendek'li çocuklar davet edildi.

23 Nisan'da Haydi Çocuklar Atatürk Parkına

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda Hendek Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları tarafından Atatürk Parkında Cumhuriyet Çocukları ile Buluşuyoruz etkinliği düzenlenecek. Gerçekleşecek etkinlik Hendek Atatürk Parkında saat: 11.00’da başlayıp 16.00’da sona erecek.

Hendek CHP Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından organize edilen Atatürk Parkında Cumhuriyet Çocukları ile Buluşuyoruz etkinliğinde birbirinden farklı palyaçolar, çocukların eğlenebilecekleri çeşitli oyun parkları ve animasyonlar Atatürk Parkında çocuklar ile buluşacak.

Diğer yandan düzenlenecek etkinlikle ilgili Cumhuriyet Halk Partisi Hendek İlçe Teşkilatı tarafından yapılan açıklamada, "23 Nisan Cumartesi günü saat: 11.00 ile 16.00 arasında Muammer Sencer Caddesi üzerinde eski karakol binasının yanında yapılacak olan etkinliğimizde çocuklarla birlikte eğlenceli boyama şenliği ve çizgi film karakter kostümleri ile Cumhuriyetimizin geleceği olan çocuklarımızla beraber eğleneceğiz. Bütün çocuklar davetlimizdir." denildi.

Cemil TekinCemil Tekin