SPOR
Giriş Tarihi : 23-04-2022 17:00   Güncelleme : 23-04-2022 17:19

Yaşar Zmba: Sakarya Futbol Şehridir

ASKF Başkanı Yaşar Zımba Sapancaspor ile ilgili yayınladığı kutlama mesajında, 2020-2021 sezonunda Hendekspor, 2021-2022 sezonunda Sapancaspor’un 3. Lige çıkmaları, son beş yıldır, Amatör takımlarımızdan Türkiye'nin dört bir yanına transfer olan, profesyonel olan çocuklarımız bizim gururumuzdur.

Yaşar Zmba: Sakarya Futbol Şehridir

Asıl başarı; destek olan Belediye Başkanları, Yönetim, Teknik Heyet ve Sporcuların olmak ile birlikte, ASKF Yönetimi olarak planlı, programlı çalışmalarımızın, desteklerimizin sonucu da bu başarılarda katkısı vardır.

Bu anlamada; TFF, TASKK 2021-2022 Sezonu BAL Ligi Play-Off mücadelesinde şampiyon olarak 3. Lig'e yükselen Sakarya'mızın Güzide takımlarından Sapancaspor'u, başta çok emeği geçen Kulüp Başkanımız Adil Köseoğlu ve Yönetimini, Belediye Başkanımız Özcan Özen, Teknik Heyet, futbolcular ve ailelerini tebrik eder, başarılarının devamını diliyorum.

Sakarya kamuoyuna şunu söylemek istiyorum, devamı gelecek ve takımlarımızın başarı olana kadar sürdürdükleri ASKF ile olan birlikteliklerinin, başarılı olduktan sonra da devam etmeleri onların kalıcı olmalarını sağlayacaktır.

Cemil TekinCemil Tekin