GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-04-2022 14:49   Güncelleme : 28-04-2022 15:59

Başkan Kılıçaslan'dan Radyo Mega ve Ada Tavır'a ziyaret

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı & İYİ Parti Sakarya STK Başkanı Fatma Kılınçer, Radyo Mega ve Ada Tavır haber sitesini ziyaret etti.

Başkan Kılıçaslan'dan Radyo Mega ve Ada Tavır'a ziyaret

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve Başkan Yardımcısı Fatma Kılınçer, Radyo Mega ve Ada Tavır haber sitesini ziyarette bulundu.

Ziyarette, genel ve yerel siyasetin yanı sıra ülke gündemine dair konular konuşuldu. Başkan Kılıçaslan ve Başkan Yardımcısı Fatma Kılınçer'i, Radyo Mega Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Uygun, Tarz Medya & Ada Tavır Yönetim Kurulu Başkanı İrem Kumantaş, Ada Tavır Haber Müdürü Hamit Birol ve Radyo Mega Genel Yayın Yönetmeni Cemil Tekin ağırladı.

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan'ın yaptığı ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Radyo Mega Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Uygun, "İYİ Parti İl Başkanı Sayın Selçuk Kılıçaslan ve Başkan Yardımcısı Sayın Fatma Kılınçer'in kurumumuza yaptığı ziyaret bizleri fazlasıyla memnun etmiştir. Kendilerine kurumumuz adına teşekkür ediyor, siyasi çalışmalarında başarılar diliyorum." dedi.

Gerçekleşen ziyaret, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Cemil TekinCemil Tekin