GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-08-2020 14:59   Güncelleme : 15-08-2020 14:59

AKYAZI'DA VURGUNLUK...

Akyazı ilçesi Durmuşlar Mahallesinde fındıklık tarlası sınır anlaşmazlığı sebebiyle E.G. ve E.G'in Babası Ö.G. arasında çıkan tartışma büyüyerek kavgaya dönüşmüş ve E.G. Babası Ö.G. ve olay esnasında kavgayı ayırmaya çalışan Babaannesi Rahime Güneş'i av tüfeği ile yaralamıştır.

AKYAZI'DA VURGUNLUK...

Edinilen bilgilere göre, 15.08.2020 tarihinde Sakarya ili Akyazı ilçesi Durmuşlar Mahallesinde fındıklık tarlası sınır anlaşmazlığı sebebiyle E.G. ve E.G'in Babası Ö.G. arasında çıkan  tartışma büyüyerek kavgaya dönüşmüş ve E.G. Babası Ö.G. ve olay esnasında kavgayı ayırmaya çalışan Babaannesi Rahime Güneş'i av tüfeği ile yaralamıştır.

Yaralılardan Ö.G. göğsünün sol alt kısmından saçma girişi sonucu yaralanmış ve acil ameliyat için Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmiştir. Rahime Güneş saçmaların sağ diz kapağına gelmesi sonucu yaralanmıştır. Rahime Güneş ambulans ile Akyazı Devlet Hastanesine getirildiği esnada muhtemel kan kaybına bağlı olarak kalbi durması sonucu hayatını kaybetmiştir. Şüpheli E.G. olay yerinde  yakalanarak gözaltına alınmış ve şüpheli şahsın olayda kullandığı av tüfeğine el konulmuştur.