GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-04-2022 17:10

Haydi Hendek Şampiyonluk Kutlamasına

10 yıl aradan sonra TFF 1. Lige yükselen Sakaryaspor ve 38 yıl aradan sonra Süper Lig Şampiyonu olarak taraftarlarına bayram yaşatan Trabzonspor'un Şampiyonluk kutlamaları, hem Sakarya hemde Trabzon'da devam ediyor.

Haydi Hendek Şampiyonluk Kutlamasına

Trabzonspor ve Sakaryaspor Şampiyonluğu sonrası ilçemizde bulunan Hendek Genç Karadenizliler Derneği ve Hendek Karadenizliler Derneği tarafından 30 Nisan Cumartesi akşamı (bu akşam) Sakaryaspor ve Trabzonspor Şampiyonluk Kutlamaları Hendek Açık Otoparkında gerçekletirilecek. Şampiyonluk Kutlamaları çerçevesinde Sanatçılar: Meryem Akyüz, Mustafa Bayraktar, Onur Özkan, Özgür Birinci, Gökhan Kaya, Berat Civelek ve Yöresel Sanatçıların yer alacağı Şampiyonluk Kutlamalarına vatandaşlar davet edildi.

Diğer yandan Şampiyonluk Kutlamaları öncesi yapılan açıklamada; "Hendek Genç Karadenizliler Derneği ve Hendek Karadenizliler Derneği olarak, Hendek Belediyemizin de katkılarıyla düzenleyeceğimiz Trabzonspor’umuzun ve Sakaryaspor’umuzun Şampiyonluk Kutlamalarına tüm taraftarlarımız ve halkımız davetlidir." ifadelerine yer verildi.

Hendek Belediyesi Açık Otoparkında 30 Nisan 2022 Cumartesi günü akşamı saat: 22.30-01.00 arasında yapılacak olan kutlamalara tüm vatandaşlarımız davetlidir.

AdminAdmin