SİYASET
Giriş Tarihi : 01-05-2022 11:41

İYİ Parti gitmedik köy bırakmıyor

İYİ Parti Pamukova İlçe Teşkilatı Ramazan ayı boyunca İlçeye bağlı tüm köylerde vatandaşlarla buluştu. Finali ise Mekece'de yaptı.

İYİ Parti gitmedik köy bırakmıyor

İYİ Parti Pamukova İlçe Teşkilatı, ''Ramazan buluşmaları" kapsamında, ramazan ayı boyunca iftar sonrası tek tek tüm köyleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. İYİ Parti İlçe Başkanı Kemalettin Yörük ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Ramazan ayının başında iftar sonrası Hayrettin köyü ile başlayan buluşmaların da, teravih namazı sonrası bir araya gelip, sohbet edip, vatandaşın sorunlarını dinlediler.

Ramazan ayının bitmesine iki gün kala son olarak Mekece'de vatandaşlarla buluşup, Ramazan buluşmalarının finalini yapan İYİ Parti İlçe Başkanı Kemalettin Yörük: "Ramazan boyunca iftar sonrası köylerde hemşehrilerimiz ile bir araya geldik. Teravih namazını beraberce kılıp, namaz sonrası vatandaşlarımızla güzel ramazan akşamlarında çaylarımızı içip sohbet ettik. Onların sorunlarını dinledik. İYİ Parti olarak neler yapacağımızı anlattık. Gittiğimiz her köyde yoğun ilgi ile karşılandık. Tüm köylerimize muhtarlarımıza misafirperverliklerinden dolayı  teşkilatımız adına teşekkür ediyorum. İlçemiz ve köylerimizin her konuda sesi ve soluğu olmaya devam edeceğiz. İlçemizdeki bu buluşmalar bitmedi. Her fırsatta vatandaşlarımızla beraber olmaya devam edeceğiz." dedi.

AdminAdmin