SİYASET
Giriş Tarihi : 04-05-2022 14:48   Güncelleme : 04-05-2022 15:10

CHP Hendek İlçe Teşkilatındaki Bayramlaşma Programına Yoğun Katılım Oldu

CHP Hendek İlçe Başkanlığı Bayramlaşma Programı Hendek İlçe Teşkilat Binasında, Bayramın ikinci günü gerçekleşti. Gerçekleşen Bayramlaşma Programına partililer yoğun ilgi gösterdi.

CHP Hendek İlçe Teşkilatındaki Bayramlaşma Programına Yoğun Katılım Oldu

CHP Hendek İlçe Başkanlığı’ndaki bayramlaşma programına Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili Engin Özkoç’un yanısıra, Sakarya CHP İl Başkanı Ecevit Keleş, Parti Mecli Üyesi Ayça Taşkent, İlçe Başkanı Nihat Bayraktar, Cumhuriyet Halk Partisine yeni katılan Ender Serbes, ilçe yöneticileri, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Bayramın ikinci günü Hendek CHP İlçe Teşkilat Binasında gerçekleşen Bayramlaşma Programı partililerin akınına uğradı. Gerçekleşen Bayramlaşma programı öncesi Hendek Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Nihat Bayraktar kısa bir konuşma yaparak, partililerin bayramlarını kutlayarak başladığı konuşmasında iyi ki buradasınız. Bugün bayram olduğu için Genel Başkan Yardımcımız Engin Bey bayramlaşmak için ilçe teşkilatımızı ziyaret edek bizlerle birlikte oldu kendisine teşekkür ediyoruz. Bayramlaşma Programı söyleşi şeklinde geçecek. Soru sormak isteyenler olursa bunları cevaplayacak. Konuşmasının ardından araya girin Özkoç, hayal kırıklığı yaşadım. Bir konuşacaktım onu da konuşturmadınız, diyerek espri yapması salonda tebbüsüm yarattı.

Salonda bulunan partililere hitaben bir konuşma yapan CHP Grup Başkanı Engin Özkoç, Hendekli vatandaşlarımızın umutları her zaman en yüksek seviyede olmuştur. Bundan dolayı başta büyüklerim olmak üzere kadınlarımız, gençlerimiz hepsine yürekten teşekkür ediyorum. İnşallah iktidar olduğumuz dönemde güzel bayramları hep birlikte yaşayacağız diyerek başladığı konuşmasında, gelen soru üzerine iktidar olacak mıyız? Yüzde yüz iktidar olacağız derken, diğer bir gelen soru ise, iktidara hazır mıyız sorusu üzerine Özkoç, Cumhuriyet Halk Partisi hiç hazır olmadığı dönemde kurtuluş savaşı verdi. Üstelik bir avuç insanla kurtuluş savaşı verdi. Üstelik sadece Cumhuriyet Halk Partili gibi düşünenlerle değil, ülkesini düşünen, vatanını düşünen, milletini bayrağını düşünen insanlarla birlikte kurtuluş savaşını verdi dedi.

Özkoç, sözlerinin devamında bugün aradan yüzyıl geçtikten sonra bir başka Kemal, Kemal Kılıçdaroğlu yine Türkiye'de vatanını, milletini, bayrağını seven herkesle kucaklaşarak altılı ittifakı kurup tekrar bir kurtuluş savaşı veriyor. Bu kurtuluş savaşı ikinci yüzyıl savaşı. Bu ikinci yüzyıl da Cumhuriyeti temelden sarsan ona karşı hareket eden her şeyi geri de bırakıp herkesle yine kucaklaşarak bu vatanı, milleti bayrağını seven çocuklarının geleceğini düşünen herkesle kucaklaşarak, ikinci yüzyıl da Cumhuriyet Halk Partisi herkesin siyasi partisi olacak ve çok önemli bir iktidarı paylaşacağız. O yüzden adım adım ilerliyoruz. O yüzden hiç kimseyi ötekileştirmiyoruz. O yüzden hiç kimseyi ayrıştırmıyoruz. Biz Türkiye'de yaşayan bütün vatandaşlarımızın umudu olan siyasi bir partiyiz. Onlar Kemal Kılıçdaroğlu'na baktıkları zaman, Cumhuriyet Halk Partisine baktıkları zaman şöyle bir güven duyuyorlar. Yüzyıllık kurumsal siyasi bir parti, yüz yıllık birikimi olan siyasi bir parti, yüz yıldan beri evlatlarını Türkiye için yetiştiren bir siyasi parti. Göreve geldiği zaman ne yaptığını bilen bir siyasi partidir dedi.

Ayrıca, Özkoç’un yaptığı konuşma sonrası CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, Bayramlaşma Programında söz alarak partililerin bayramlarını kutladı. CHP Hendek İlçe Teşkilat Binasında düzenlenen bayramlaşma programı çekilen hatıra fotoğrafları sonrasın da sona erdi.

AdminAdmin