SİYASET
Giriş Tarihi : 04-05-2022 16:22

İYİ Parti Sakarya Teşkilatı bayramlaştı

İYİ Parti Sakarya İl Başkanlığı Ramazan Bayramı bayramlaşma programı, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır'ın katılımı ile gerçekleşti.

İYİ Parti Sakarya Teşkilatı bayramlaştı

Yoğun Katılım

İYİ Parti Sakarya İl teşkilatı, Ramazan Bayramı dolayısıyla geleneksel bayramlaşma merasimini bayramın ikinci gününde parti binasında gerçekleştirdi. İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan’ın ev sahipliği yaptığı bayramlaşmaya İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, mahalle temsilcileri, parti gönüllüleri, misafirler ve çok sayıda teşkilat üyesi katıldı.

Birlik ve beraberlik

Misafirleri kapıda karşılayan Başkan Kılıçaslan, kolonya ve çikolata ikramında bulundu. Başkan Kılıçaslan, bayramlarda birlik ve beraberliğin önemine değindi. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır ise İl ve İlçe teşkilatı yönetimlerine, İlçe Başkanlarına, parti üyelerine ve gönüllülerine gayretleri ve çalışmalarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ederek: ''Bayramlaşma programımıza katılarak bayram coşkusunu bizimle paylaşan arkadaşlarımıza ve değerli misafirlerimiz teşekkür ediyor, daha nice bayramlarda beraber olmayı niyaz ediyorum" dedi. Kılıçaslan ise yaptığı açıklamada bayramlaşma programına gelen tüm İlçe Başkanları ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerine, Meclis üyelerine ve gönüllülere teşekkür ederek: ''Ramazan Bayramı'nın ülkemize ve tüm insanlığa barış, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. Bayramlar birlik ve beraberliğimizin en güzel örneğidir. Bu birlikteliği hep birlikte koruyacak, el birliği ile geleceğe taşıyacağız'' diye belirtti.

AdminAdmin