GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-05-2022 12:06   Güncelleme : 05-05-2022 12:26

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Aslen Sümbüllü Mahallesinden olup, Hendek’te ikamet eden Muratoğlu Sülalesinden Cemal Tarım’ın kızı, merhum Mustafa Öztürk’ün eşi, merhum Kudret Öztürk ve Nedret Ocak’ın annesi, merhum Nusret ve Ahmet Tarım, merhum Melek Ugan, Remziye Sınmaz ve Gönül Yılmaz’ın ablası, Ferhat Ocak ve Elife Öztürk’ün kayınvalidesi, Benan, Beyhan, Seyhan ve Berkan Öztürk ün babaannesi, Naciye Öztürk vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Adapazarı Güneşler Merkez Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip Gazeller Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Berkay Öztürk (Torunu) 0 506 946 58 86

VEFAT

Çakallık Mahallesinden merhum Tahir Öz’ün oğlu, Fikret ve merhum Sevim’in Öz'ün kardeşi, Şemsi, Recep, Fatma, Ramazan, Esin, Gündüz ve merhum Gürbüz Öz’ün babası, Ateyipha Fethi Öz vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Çakallık Mahallesi Camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip Çakallık Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Şemsi Öz (Oğlu) 0 532 212 11 08

VEFAT

Yenimahalleden merhum Emin Pamuk’un oğlu, Taksici Esnaflarımızdan Emin Pamuk’un abisi, Yavuz ve İsmail Pamuk’un amcası, Cemil Silinmez’in eniştesi, Özcan Pamuk’un babası, Ziya Pamuk vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yenimahalle Küçükakkent Bloklarındaki hanesinden alınarak, Çağlayan Camii'ne getirilecek, kılınacak öğle namazına müteakip Çağlayan Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Özcan Pamuk (Oğlu) 0 531 221 69 22

AdminAdmin