SPOR
Giriş Tarihi : 05-05-2022 17:52

HENDEK'Lİ PEHLİVANLAR KUMLUCA'YA HAREKET ETTİ

Hendek Belediyesi Yağlı Güreş Kulübü sporcuları 6-7-8 Mayıs 2022 tarihlerinde Antalya'da düzenlenecek olan Kumluca Yağlı Güreşleri için Antalya'ya hareket etti.

HENDEK'Lİ PEHLİVANLAR KUMLUCA'YA HAREKET ETTİ

Bu yıl 21.'incisi düzenlenecek olan Kumluca Yağlı Güreşleri, 6-7-8 Mayıs 2022 Cuma, Cumartesi, Pazar günlerinde Antalya'nın Kumluca ilçesinde gerçekleştirilecektir.

Güreşlerde, Hendek Belediyesi Yağlı Güreş Kulübü sporcularından baş boyunda Ahmet Kavakçı ve Süleyman Aykırı, başaltı boyunda Metin Alpaslan Temizce, büyük orta boyunda Gazanfer Kahveci ve Mehmet Ümit Bedel, küçük orta küçük boyda Mustafa Karagöz ve Yasin Demirbaş, deste büyük boyda ise Salih Temizce Kumluca Er Meydanında kol bağlayacaktır.

Ayrıca, sporcularımızla birlikte Güreş Programı Yapımcısı & Gazeteci Cemil Tekin ve Güreş Yorumcusu & Güreş Yazarı Yalçın Kaynak da Kumluca'ya giden ekipte yer alıyor.

Yine bunun yanısıra Balıklı İhsaniye Mahallesi Muhtarı Ahmet Karagöz ve Pınarlı Mahallesi Muhtarı Halil Kahveci de pehlivanımıza destek vermek için Kumluca'da yer alacak.

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Kumluca'ya giden kafile ile ilgili olarak şunları söyledi: Babaoğlu, "Belediyemiz bünyesinde bulunan güreşçilerimizi Kumluca Yağlı Güreşleri için Antalya'ya uğurluyoruz. Güreşçilerimize olan güvenimiz tamdır. Sporcularmıza başarılar diliyor, ilçemize madalyalar ile döneceklerine inanıyorum." dedi.

Cemil TekinCemil Tekin