SPOR
Giriş Tarihi : 13-05-2022 14:16

BAŞKAN YILDIRIM VE BAŞKAN BABAOĞLU KOZLARINI NE ZAMAN PAYLAŞACAK?

Kocaeli Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, yaklaşık 2.5 sene önce tüm belediye başkanlarına çağrıda bulunarak, er meydanında güreş tutmak için meydan okumuştu.

BAŞKAN YILDIRIM VE BAŞKAN BABAOĞLU KOZLARINI NE ZAMAN PAYLAŞACAK?

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, yaklaşık 2.5 sene önce tüm belediye başkanlarına çağrıda bulunarak, meydan okumuştu.

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, "Kispetimi astım rakiplerimi bekliyorum" diyerek belediye başkanlarına meydan okumuştu. Güreşmek isteyen belediye başkanlarından cevap bekleyen Başkan Yıldırım'a ilk karşılık Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu'ndan gelmişti. Bu meydan okuma konusunu Belediye Başkanı Babaoğlu'na güreş programı yapımcısı ve gazeteci Cemil Tekin iletmişti. Babaoğlu; "Hay hay hiç sıkıntı değil, sayın başkanın meydan okumasına karşılık veriyorum. Hazırlıklara başlayalım. İlk olarak hemen bir kispet siparişi verelim. Sonrasında Başpehlivan Ahmet Kavakçı ile antrenmanlara başlayalım ve sayın başkanla güreş tutalım" demişti.

Fakat aradan 2.5 sene geçmesine rağmen bu güreş gerçekleşmedi. Güreşin gerçekleşmediği gibi, Başkan Babaoğlu'nun da daha antrenmanlarına başlayıp başlamadığı bilinmezliğini koruyor.

Tekrar çağrısını yineleyen Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım'a, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu'ndan cevap gelecek mi? Yoksa Başkan Yıldırım başka bir belediye başkanı ile mi er meydanında kozlarını paylaşacak bunu ileri ki zamanlarda hep birlikte göreceğiz.

Cemil TekinCemil Tekin