SİYASET
Giriş Tarihi : 15-05-2022 14:27

İYİ Parti Adapazarı Teşkilatı Katlıpazar'da

Saha çalışmalarını aralıksız sürdüren İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı son olarak katlıpazardaki esnafları ziyaret etti.

İYİ Parti Adapazarı Teşkilatı Katlıpazar'da

''Milletin aklı ile dalga geçmeyin''

Ziyaret hakkında açıklama yapan İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Dokumacı: ''İYİ Parti olarak tüm teşkilatlarımız ile hemşehrilerimizin yanında olmaya, dertlerini dinlemeye ve seslendirmeye devam ediyoruz. Katlı Pazar şehrimizin ilk AVM özelliğindeki ticaret bölgesi ve çarşının tam göbeğinde olması nedeni ile büyük önem taşımasına rağmen fiziki şartları şehrimize hiç yakışmayacak hali ile duruyor. Defalarca söyledik şöyle yaparız, böyle yaparız dendi ve yine unutuldu. Tekrar söylüyoruz, şehri yönetenler bu Katlı Pazar olayına gerçekten el atmalıdır. Anlaşıp gelsinler, hallederiz demek sadece ipe un sermektedir. Oradaki esnaf hemşehrilerimiz can derdinde, tezgahını kapamanın, eve ekmek götüre bilmenin derdinde. Onun için esnaflarımızdan bir şey beklemek yerine en azından fiziki ortamın düzeltilmesi için ön ayak olunması lazım'' dedi.

''Ekonomi kan ağlıyor''

Dokumacı: ''Diğer bir hususta ekonomi gerçekten kan ağlıyor. Fiyatlar hiç görülmemiş seviyelerde. Ne satan memnun ne varsa alabilen memnun. Millet domates, salatalık, soğan, limon ve yağını bir araya getirip salata yapamaz iken konut kredisi müjdesi ile vatandaşın aklı ile dalga geçmeyin. Gördüğümüz o ki herkes ekonominin düzeleceğinden ümidi kesmiş sandıkları bekliyor. Rabbim seçimlere kadar herkese kolaylık versin'' diye belirtti.

Cemil TekinCemil Tekin