GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-05-2022 11:10

BAŞKAN FATİH SUNMAN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMINIZI KUTLADI

Hendek Sunmanlar Derneği Başkanı Fatih Sunman, yayınladığı mesajla herkesin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutladı.

BAŞKAN FATİH SUNMAN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMINIZI KUTLADI

Zaferlerle dolu bir geçmişe sahip olma gururunun, Atatürk'ün gençlere armağan ettiği bu Bayramda bir kez daha yaşıyoruz.

Mustafa Kemal Atatürk'ün 19 Mayıs 1919'da Samsun'a çıkması, milletimiz için yeni ve dinamik bir sürecin temellerini atmıştır. Bu tarihi adımın nihai hedefini her ferdin özgür iradesiyle ülkenin geleceğinde söz sahibi olduğu modern ve bağımsız bir devletin kurulması oluşturmuştur. Milletimiz bunu tesadüfler sonucu değil, stratejik ve akılcı adımlarla, öngörülü yaklaşımlarla ve büyük fedakarlıklarla başarmıştır.

19 Mayıs aynı zamanda, dünü, bugünü ve geleceği birlikte kucaklayan ileri görüşlü bir adımdır.

19 Mayıs'ın gençlere bayram olarak armağan edilmesi, gençlere verilen değerin yanı sıra, Atatürk'ün ve onun şahsında milletimizin size olan inancını da ortaya koymaktadır. Çünkü sizler bu ülkenin umudu ve geleceğisiniz. Varlığınız milletimiz için çok şey ifade etmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle aziz Türk Gençliğinin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını en içten dileklerimle kutlarım.

FATİH SUNMAN

HENDEK SUNMANLAR DERNEĞİ BAŞKANI

AdminAdmin