SPOR
Giriş Tarihi : 20-05-2022 09:23   Güncelleme : 20-05-2022 10:08

Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübü Çalışmalarına Bütün Kategorilerde Aralıksız Olarak Devam Ediyor

Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübü'nün sporcuları, çalışmalarına bütün kategorilerde aralıksız olarak hız kesmeden devam ediyor.

Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübü Çalışmalarına Bütün Kategorilerde Aralıksız Olarak Devam Ediyor

Kulüpte gençler kategorisinde müsabakalara çıkacak olan sporcular, 11-16 Haziran'daki Türkiye Şampiyonasına hazırlanırken, diğer yandan minik - yıldız yaş ve kategorisindeki sporcular 20 - 21 - 22 Mayıs'ta Kastamonu'da yapılacak olan kulüp sporcularının gelişimi için üç gün sürecek sporcu gelişim kampına katılım sağlayacaklardır.

Muay Thai Milli Takım Antrenörü Erkan YILMAZ, "Sporcularının gelişimi açısından bu gibi organizasyonlara Türkiye'nin neresinde olursa olsun bu kamplara katılım sağlayacaklarını açıkladı. Sporcularının gelişim göstermesi için Kastamonu'da Wushu ve Muay Thai branşlarında sayısız Milli Sporcu yetiştiren Gürcistan asıllı Milli Takım Antrenörü Bekir ŞHUKAKİDZE hocanın eşliğinde günde üç antrenman yaparak yapılacak olan Türkiye Şampiyonalarına hazırlanacaklar." dedi.

Kulüp Antrenörü Hendek'imizin Profesyonel Muay Thai'de başarıdan başarıya koşan sporcusu Özgenur AVCIL yaptığı açıklamada; "Hendek'imizin gençleri bizim herşeyimiz. Muay Thai branşı olarak bizler ne kadar gencimizi sokaklardan ve beladan spor sayesinde uzaklaştırıp, onları başarılı bir sporcu ve başarılı bir birey haline getirebiriz. Bizler onun çabası içindeyiz diyerek, sözlerini her zaman önemle ve ısrarla dile getirdiği sloganı ''BİZ SAHİP ÇIKMAZSAK, BAŞKALARI SAHİP ÇIKAR'' sloganını tekrar ederek" sözlerini noktaladı.

Son olarak ise Milli Takım Antrenörü Erkan YILMAZ, "Kastamonu'da yapılacak kampa, Hendek'imizin başarılı çocuklarına destek olan, maddi ve manevi desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen başta Hendek Kaymakamımız Sayın Halil İbrahim ACIR'a, AK Parti Sakarya 25. Dönem Millet Vekilimiz Sayın Ali İNCi beye ve Hendek Belediye Başkanımız Sayın Turgut BABAOĞLU Başkanımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz diyerek, sözlerine şöyle devam etti.

Salonumuzda haftanın her günü günde beş seans olarak derslerine devam ettiklerini belirterek, her yaş kategorisinde çocuklara, sadece bayanlara özel ders ve yetişkin erkeklerin günün stresini atmaları için ders seansları aldıklarını belirterek" sözlerini noktaladı.

AdminAdmin