TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 22-08-2020 19:25   Güncelleme : 22-08-2020 19:47

Hidrolik Tork Anahtarı Nedir?

Hidrolik tork anahtarı olarak bilinen ürünler herhangi bir bağlantıya tork miktarı ekleme amacı ile kullanılan hassas ayarları olan anahtarlardır. Tork aletlerini ayarlayabilmek için bu tarz anahtarlara büyük ihtiyaç vardır. Bağlantı elemanlarının fazla ya da az sıkılmasını önlemek için kullanılan bu anahtarlar son derece yüksek standartlarda ürünlerdir.

Hidrolik Tork Anahtarı Nedir?

Hidrolik Tork Anahtarı Nedir?

Hidrolik tork anahtarı olarak bilinen ürünler herhangi bir bağlantıya tork miktarı ekleme amacı ile kullanılan hassas ayarları olan anahtarlardır. Tork aletlerini ayarlayabilmek için bu tarz anahtarlara büyük ihtiyaç vardır. Bağlantı elemanlarının fazla ya da az sıkılmasını önlemek için kullanılan bu anahtarlar son derece yüksek standartlarda ürünlerdir. Ustaların çok fazla kullandığı hidrolik tork anahtarı ürünleri her türlü endüstriyel cıvatanın sıkılmasında son derece başarılı ürünlerdir.

Hidrolik tork anahtarı olarak üretilen bu ürünler farklı modellerde üretilirler ve 72000 NM boyutlarına kadar her cıvatanın sıkılmasında rahatlıkla kullanılabilirler. Kare soketli ve kasetleri şekilde iki farklı tipi olan anahtar türleridir. Ağır lokma ile çalışan bu anahtarlar gövdesi dayanıklı alüminyum ve titanyum malzemelerden üretilmişlerdir.

Hidrolik Tork Anahtarı Kullanımı

Hidrolik tork anahtarı tasarımları endüstriyel birçok alanda rahatlıkla kullanılmaktadır. Kullanımı rahat olan bu ürünler dayanıklı malzemeden yapıldıkları için uzun yıllar dayanabilme kapasitesine sahiptirler. Ürün seçeneklerini incelemek ve detaylı bilgi almak isterseniz kurumsal adresten destek alabilirsiniz.