GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-08-2020 21:43   Güncelleme : 22-08-2020 21:43

Keten Tunik

Özellikle yaz günlerinde bedeni sıkmayacak rahat ve bol giysiler tercih etmek sizlerin konforlu bir gün geçirmesine katkı sağlayacaktır.

Keten Tunik

Keten Tunik

Özellikle yaz günlerinde bedeni sıkmayacak rahat ve bol giysiler tercih etmek sizlerin konforlu bir gün geçirmesine katkı sağlayacaktır. Rahatlık bakımından oldukça kullanışlı olan keten tunik modelleri kombinlerinizin vazgeçilmezi olabilir. Rengarenk modeller arasında tercih yapmakta da zorlanmazsınız.

Tuniklerin boyu da uzun olduğu için basenlerinizi de örter. Bu sayede tesettür giyiminde de tercih edilebilir. Tesettür giyimi tercih eden hanımların gün içinde ki aktivitelerinde büyük bir hareket imkânı sağlar. Günlük giyimde salaş bir görünüm isteyen gençlerde tuniklerle bu görünümü sağlayabilirler.

Her Yaş Her Kesimin Tercihi Tunikler

Yapıldığı kumaş itibariyle oldukça hafif ve hava geçirgenliği yüksek olan tunikler pek çok kombinin parçası olabilecek ürünlerdendir. Oldukça fazla renk ve desende üretilen bu ürünü isterseniz bir tayt ya da esnek kumaşlı bir dar kesim bir pantolonla kombine ederek zıtlıklardan bir tarz elde edebilirsiniz.

Tamamen bol giyinip topuksuz bir ayakkabıyla kombin ederek de dışarıda geçireceğiniz uzun sürelerin daha rahat geçmesini sağlayabilirsiniz. Bu keten tunik kombinlerinden birini denemek veya kendi kombininizi oluşturmak isterseniz https://shop.missdalida.com/tunik-modelleri sitesine bakabilirsiniz.