GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-08-2020 22:22   Güncelleme : 22-08-2020 22:22

Medine İpeği Şallar Ve Eşarplar

Adı üzerine Medine’den geldiği düşünülse de yerli üretim olan Medine İpeği kumaşı krep kumaşa benzerliği ile dikkat çeker.

Medine İpeği Şallar Ve Eşarplar

Medine İpeği Şallar Ve Eşarplar

Adı üzerine Medine’den geldiği düşünülse de yerli üretim olan Medine İpeği kumaşı krep kumaşa benzerliği ile dikkat çeker. Bugün giyim sektöründe çok farklı kullanım alanlarına sahip bu kumaş özellikle şallar ve eşarplarda kullanılmaktadır.

Şık ve zarif durması nedeniyle tesettürlü bayanların tercihleri arasında yer alan bu kumaş, günlük ve özel günlerinizde kullanacağınız ürünler için mükemmel bir seçim olacaktır. Oldukça geniş bir renk ve desen aralığında çalışılan ürünler her zevke hitap edecek biçimde tasarlanmaktadır.

Tesettür Modasında Medine İpeği Tarzı

Yapısı nedeniyle efil efil bir kumaş olan Medine İpeği kumaşını özellikle yaz aylarının kıyafetlerinde görmek mümkün. Kumaş yapısı nedeniyle kendinizi oldukça rahat hissedeceğiniz ürünler göz alıcı renklerde sizlere sunulmaktadır. Soft renklerin bir araya gelerek oluşturduğu muazzam etkiyi yaşamak için sizde bu kumaş ile tanışabilirsiniz.

Özellikle eşarplar ve şallarda görmeye alıştığımız bu kumaş, feracelerde ve dış kıyafet olarak kullanılan ürünlerde de sıklıkla karşımıza çıkmakta. Yumuşacık dokusuyla sizleri büyüleyecek olan eşarplar ve şallar için https://www.buqre.com/sal adresini ziyaret edebilir ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.