GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-09-2020 11:38   Güncelleme : 08-09-2020 12:29

YALÇIN KAYNAK, 2. KEZ GÖZÜNDEN AMELİYAT OLDU

Sadece Güreş programı yorumcusu Yalçın Kaynak, 2. Kez göz ameliyatı oldu.

YALÇIN KAYNAK, 2. KEZ GÖZÜNDEN AMELİYAT OLDU

Güreş camiasının yakınen tanıdığı, Sadece Güreş programı yorumcusu ve Sadece Güreş sayfası yöneticisi, Hendek Güncel haber sitesi köşe yazarı, aynı zamanda da Hendek Belediyesi personeli olan Yalçın Kaynak, Hendek Devlet Hastanesinde 2. Kez ameliyat masasına yattı ve sol gözünden sonra bu sefer de sağ gözünden ameliyat oldu. Her iki ameliyatı da Op. Dr. Mustafa Şahiner gerçekleştirdi.

Bir süredir iki gözünde de problem olan, görme sıkıntısı çektiğini söyleyen "Yalçın Kaynak" Hendek Devlet Hastanesinde Op. Dr. Mustafa Şahiner tarafından başarılı bir operasyonla ameliyat edildi. Yalçın Kaynak, Böylelikle iki gözünden de ameliyat olmuş oldu.

Kaynak ameliyatı ile ilgili şunları söyledi, "İlki kadar olmasada buda zor sayılabilecek bir ameliyattı, açıkçası göz çok önemli bir organımız olduğu için korkuyordum, şükürler olsun ki ameliyatım çok iyi geçti. Ameliyat eden Doktorum Op. Dr. Mustafa Şahiner başta olmak üzere, Yeğenim Pınar Zengin'e ve Hendek Devlet Hastanesinin bütün personeline teşekkür ediyorum" dedi.

Hendek Güncel haber sitesi olarak, Yalçın Kaynak'a geçmiş olsun dileklerimizi sunuyor, Allah'tan acil şifalar diliyoruz.