GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-09-2020 17:13   Güncelleme : 17-09-2020 17:13

Kaymakam Halil İbrahim Acır'dan, Koronavirüs Denetimleri

Bugün saat 11.00’de Hendek Kaymakamı Sn. Halil İbrahim Acır, Belediye Başkan Yardımcısı Hızır Çağrı Güngör ve beraberindeki heyet 'Sağlık için hepimiz için' diyerek koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında tüm yaşam alanlarında etkin denetimler gerçekleştirdiler.

Kaymakam Halil İbrahim Acır'dan, Koronavirüs Denetimleri

İçişleri Bakanlığı'nın 81 İl Valiliğine gönderdiği "Koronavirüs Denetimleri" genelgesi kapsamında İlçemizde Alparslan Türkeş Caddesi üzerinde bulunan iş yerleri, marketler, alışveriş alanları, lokantalar, kafeteryalar, süpermarketler, oyun salonları ve kuaförler de denetimler yapıldı.

Yapılan denetimlere kurum amirleri ile birlikte katılan Kaymakam Halil İbrahim Acır, İlçe Merkezindeki işyeri ve yaşam alanlarında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek, Koronavirüs salgını kapsamında alınması gereken önlem ve uyulması gereken kurallar konusunda bilgilendirmelerde bulundu.

Vatandaşlar ile bir süre muhabbet eden Kaymakam Halil İbrahim Acır; Maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyulmasının insan ve toplum sağlığı için önemine dikkat çekerek  tespit edilen eksikliklerle ilgili olarak da uyarılarda bulundu.