GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-09-2020 16:03   Güncelleme : 21-09-2020 16:03

Muhtar'la belediye arasında ki sorun ne?

Akpınar Mahallesi Muhtarı Ogün Gülmez, son günlerde kendisinin şahsi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor.

Muhtar'la belediye arasında ki sorun ne?

Akpınar Mahallesi Muhtarı Ogün Gülmez, kendisinin sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye başladı.

Genç Muhtar Gülmez son olarak yaptığı paylaşımında, mahalle sakinlerine seslendi.

Gülmez, paylaşımında şu ifadelere yer verdi;

AKPINAR MAHALLESİ SAKİNLERİNE DUYRULUR!

HİÇ KİMSE MUHTAR ÇALIŞMIYOR DEMESİN!

Hendek Belediyesi Müdürlükleri ile bir yol kat edemiyoruz. Muhtarlığımızın kepçeleri, operatörleri müdürlükleri ve bütçesi yoktur. Hee diyecekler bu güne kadar hiç mi hizmet almadın? Aldık mahallede ki hizmet ile Belediye sayfası ve haber siteleri ile hiç bir bağlantısı olmadığını ifade etmek isterim. Gerçi görünen köy uzakta değildir. Hep bugün git yarın gel politikası uygulanıyor. Birde kalkıp sana Belediye hizmet vermez böyle edersen diyorlar. Ben mahalle halkının sıkıntı ve sorunlarını dile alınca mı kötü vermeyip ne edecekler. Sizin Muhtarınız bize yalakalık etmedi, bizim açıkları bizim ile bir yürümedi diye hizmet vermedik kusura bakmayın mı diyecekler. Benim mahalleye ve benim mahalle vatandaşım beni mi suçlu muhtar mı diyecek. Benim ne için, kim için mücadele ettiğim belli. Bunu görmeyen vatandaşım bırakın bana oy vermesini selam bile vermesin. Zaten benim aday çoğunluğuna rağmen yüzde 65'li gelmiş olduğum mahalle bugün seçim olsun yüzde 85 ile seçim benim olurda siz yüzde 30 oy görür müsünüz? Merak konusu vesselam...

Halkın teveccüğü ile seçilmiş, göreve gelmiş bir Muhtar'ın yine aynı şekilde halkın teveccüğü ile başkanlık koltuğuna oturmuş bir Belediye Başkanı'ndan hizmet alamıyorum demesi çok manidar.