SPOR
Giriş Tarihi : 25-09-2020 18:47   Güncelleme : 25-09-2020 18:47

Arif Özsoy Sadece Spor programına katıldı

Radyo Mega stüdyolarında canlı olarak yayınlanan, yapımcılığını ve sunuculuğunu Cemil Tekin'in yaptığı “Sadece Spor” programına Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy konuk oldu. “Sadece Spor” programı 102.2 Sakarya Radyo Megada her hafta Perşembe günü konuklarını ağırlamaya devam edecek. Programın ilk konuğu olan Özsoy, Cemil Tekin'in sorularını yanıtlayarak gerçekleştirdiği projelerden bahsetti.

Arif Özsoy Sadece Spor programına katıldı

Özsoy yaptığı projeler hakkında; “Sakarya’daki tüm spor tesislerini yeniliyoruz. Yeni tesisler inşa ediyoruz. Hendek için büyük bir spor tesisi projemiz var. Tesisimiz tüm spor dalları için uygun olarak inşa ediliyor. 8-9 antrenman salonundan oluşacak tesisimiz birçok spor dalına hizmet verecektir. Ayrıca çocuklarının antrenmanlarını bekleyen ebeveynleri de unutmadık. Onlar için Fitness salonundan tutun Pilatese kadar birçok spor dalını yapabilecekleri salonlar hazırladık, hazırlamaya da devam edeceğiz. Birçok ilçe için yüzme havuzu yaptıracağız. Halkımızın sporla iç içe olmasını istiyoruz.” dedi.

Son olarak Radyo Mega ailesine program için teşekkürlerini sunan Özsoy, nezaketini ve memnuniyetini Cemil Tekin'e hediye ettiği tabloyla belirtti.