SPOR
Giriş Tarihi : 01-10-2020 15:24   Güncelleme : 01-10-2020 16:25

İMPARATOR ABDURRAHMAN GÜNEŞ'TEN, TAKDİR TOPLAYAN AÇIKLAMA

Geçmiş yıllarda Hendek İlçemize Spor anlamında çok şey katan, büyük başarılara imza atan, şimdi ise Bölgesel Amatör Lig takımlarından Yalova Altınova Belediyespor'un başında bulunan İmparator lakaplı ünlü teknik adam Abdurrahman Güneş oynatılamayan Bölgesel Amatör Lig'lerle alakalı bir açıklamada bulundu.

İMPARATOR ABDURRAHMAN GÜNEŞ'TEN, TAKDİR TOPLAYAN AÇIKLAMA

Yalova Altınova Belediyespor'da görev yapan, İmparator lakaplı ünlü teknik adam Abdurrahman Güneş oynatılamayan Bölgesel Lig'lerle ilgili bir basın açıklaması yaptı.

Abdurrahman Güneş, kimsenin cesaret edemeyeceği bir açıklamayı yaparak bir çok kesimden takdir topladı.

İşte İmparator Abdurrahman Güneş'in o tarihe geçecek basın açıklaması...

"Bu kadar çaresiz ve çözümsüz olmamalı Türk Futbolu ve içindekiler"

Binlerce çocuklarımızın, kardeşlerimizin çalışıp iki üç kuruş evine birşeyler götürme çabasının önüne bu tür bahanelerle geçilmemeli...!

Askıya alınıp durulması ve sorunun bir türlü çözülememiş olması herkes gibi bizleride derinden yaralıyor. Söz konusu Pandemi ise ki öyle çünkü almış olduğunuz karar bu yönden ibarettir. Soruyoruz hasta kayıp entübe verilerine baktığımızda çok başarılı bir şekilde yol katederken neden sadece Bölgesel Lige Pandemi?

Süper Lig, 1. Lig, 2. Lig ve 3. Lig rahatlıkla oynatılırken neden Bölgesel Lig'den geçimini sağlamaya çalışan bu çocuklara engel olunuyor?

Bir türlü karara bağlanamaması düşündürücü...!

Camiada bulunan her kesimin, söz hakkının olduğunu ve açık yüreklilikle fikirlerini beyan etmesi erdemli bir duruş ve haktır.

Bugün binlerce insanın mağduriyetine sessiz kalmak demek insanlığımızdan şüphe duymamız gerektiğini çağrıştırıyor bende. Sırf bu yüzden bu açıklamayı yapma gereksinimi duydum. Benim gibi bir çok Spor Adamının bu sürece sessiz kalmayacağını çok iyi biliyorum. Ümid ediyorum ki Ülkemiz Bu illetten arınır ve herşey normale döner. Söz konusu eğer eşitlikse Profesyonel Liglere verilen değeri umarım kategorimizdeki çocuklarda görür.

Çünkü bu çocuklar fazlasını hak ediyorlar...!

Bu süreçte ekmeğinin peşinde koşan, fikirlerini özgürce beyan eden, haklarını erdemli bir şekilde arayan kardeşlerimizin yanındayız...!

Saygılar Sevgiler...!