GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-10-2020 12:59   Güncelleme : 19-10-2020 12:59

Duayen Gazeteci Fethi Satıcı Hendek Güncel'de

16 ülkede de gazetecilik yapan, Uluslararası Gazeteci-Yazar ve Türkiye Güreş Federasyonu (TGF) eski “ONUR KURULU” ve “BASIN KURULU” üyesi, Milli Eğitim ve Spor Bakanlığı Okullarda Hayat Boyu Öğrenme ve Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkan Başdanışmanı ve MKYK üyesi Fethi SATICI hocamız bundan böyle okurlarımızla ve takipçilerimizle buluşacak. Özellikle Yağlı Güreş’imizi masa yatıracak ve mercek altına alacak.

Duayen Gazeteci Fethi Satıcı Hendek Güncel'de

FETHİ SATICI ARAMIZA KATILDI

16 ülkede de gazetecilik yapan, Uluslararası Gazeteci-Yazar ve Türkiye Güreş Federasyonu (TGF) eski “ONUR KURULU”  ve “BASIN KURULU” üyesi, Milli Eğitim ve Spor Bakanlığı Okullarda Hayat Boyu Öğrenme ve Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkan Başdanışmanı ve MKYK üyesi Fethi SATICI hocamız bundan böyle okurlarımızla ve takipçilerimizle buluşacak. Özellikle Yağlı Güreş’imizi masa yatıracak ve mercek altına alacak.

DENEYİMLİ BİR KALEM

Tekirdağlı Hüseyin ve Hayrabolu'lu Süleyman gibi ünlü Başpehlivanları izlemiş, haberleştirmiş ve bugün Allah ömrünü uzun etsin 80 yaşındaki ustamızın özellikle gördüğü, izlediği ve yaşadığı olaylardan kesitler halinde yazı ve makalelerini siz değerli okurlarımızı sunmanın mutluluğunu yaşayacağız.

Fethi SATICI ustamıza aramıza katıldığı için teşekkür eder, sağlık ve mutluluklar dileriz. HOŞGELDİN KOCA USTA.