GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-04-2020 16:43   Güncelleme : 23-04-2020 17:02

Babaoğlu 23 Nisan Kutlamasını Belediye Hoparlöründen Yaptı

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek halkının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını, anonsla kutladı.

Babaoğlu 23 Nisan Kutlamasını Belediye Hoparlöründen Yaptı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 100.yılında Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu anons sistemi üzerinden Hendek halkına seslendi. Ayrıca sistemden müzik yayını yapıldı.

GURURLUYUZ 

23 Nisan nedeniyle yapılan müzik yayının ardından Hendek halkına seslenen Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Cumhuriyetimizin müjdecisi, kurtuluşumuzun meşalesi olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 100.yılında gururluyuz, mutluyuz. Ya İstiklal Ya Ölüm diyerek Türk Milletinin istikbalinin rotasını belirleyen Büyük Millet Meclisini kuran Aziz Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmetle ve minnetle anıyoruz. Dünyadaki tek çocuk bayramı olan bu büyük günü salgın nedeniyle evlerimizde kutlayacağız. Evlerimizi Türk Bayrakları ile süsleyerek, saat 21:00 hep birlikte İstiklal Marşımızı okuyalım” dedi.

COŞKU

Başkan Babaoğlu sözlerine şöyle devam etti; “Bugün müzik yayınlarıyla bayram coşkusunu unutturmamaya, o coşkuyu yaşatmaya çalışacağız.100 yıl sonra karşımıza çıkan görülmez bu düşmana karşı, yürütülen mücadelede tüm tedbirlere uyalım. Bizler tüm ekiplerimizle, hizmetinizdeyiz yanınızdayız. Evet her şeyi çok özledik. Bir daha hiç ayrılmayalım diye umutla, karamsarlığa kapılmadan, sabırla kurallara uyalım. Bu günler geçecek bitecek Hendek. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu olsun. Ayrıca 11 ayın sultanı Ramazanı Şerifleriniz mübarek olsun. Rabbim milletimizi ve devletimizi korusun kolasın. Her birinizi Allah’a emanet ediyorum” ifadelerine yer verdi.