GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-10-2020 15:42   Güncelleme : 31-10-2020 17:56

Akıcı: Gelecek Partisi olarak İzmir'in yanındayız

Gelecek Partisi Hendek İlçe Başkanı Musa Akıcı, dün yaşanılan İzmir depremi ile alakalı bir mesaj yayınladı.

Akıcı: Gelecek Partisi olarak İzmir'in yanındayız

Başkan Akıcı mesajında, "Ege Denizi'nde meydana gelen, İzmir başta olmak üzere çevre illerde de hissedilen depremde, yaşamını yitiren vatandaşlarımıza yüce Allah'tan rahmet, kederli, üzüntülü ailelerine başsağlığı ve sabırlar dileriz.

Yaralı olarak hastanede yatan yurttaşlarımıza rabbim şifalar versin. Göçük altında kurtarılmayı bekleyen kardeşlerimizin rabbim yardımcısı olsun. Dualarımız onlar ile, rabbim yardımcıları olsun." dedi.

Akıcı, Gelecek Partisi Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu tarafından görevlendirilen, genel başkan yardımcılarımız ve PİK başkanlarımız deprem alanında vatandaşlarımızın yanında. Rabbim yardımcıları olsun. Bizlerde elimizden ne gelir ise ihtiyaç olduğu anda yanlarındayız.

Bu üzücü olay sırasında hoş olmayan söylemler, eleştiriler, önerileri bir kenera bırakmamız lazım. Olayın yaralarını saralım ve mağdurların mağduriyetinin giderilmesi için nasıl destek olabiliyor isek yardımcı olalım. Devletimiz tüm imkanları ile zaten sahada, onlara  ve kolluk kuvvetlerine destek olalım. Allah güç kuvvet versin. Tek duamız rabbim fazla ölüm olmadan ve en az kayıp ile deprem felaketinin bitmesidir." ifadelerinde bulundu.