SPOR
Giriş Tarihi : 02-11-2020 20:03   Güncelleme : 02-11-2020 20:03

Sadece Spor programının konuğu Ömer Bektaş oldu

Radyo Mega stüdyolarında yapımcılığını ve sunuculuğunu Cemil Tekin'in yaptığı "Sadece Spor" programına Sakarya Amatör Futbolcular Derneği Başkanı & Sakarya Voleybol Spor Kulübü Başkanı Ömer Bektaş konuk oldu.

Sadece Spor programının konuğu Ömer Bektaş oldu

Program konuğu Bektaş, Cemil Tekin'in sorularını yanıtladı.

"Sakarya’nın marka değeri olan olgunlar turnuvası var. Bu turnuvanın da içerisinde görev aldınız mı?" Sorusuna Bektaş; "Bu turnuvanın 18 yıldan beri bir fiil içindeydim. 3 kere genel koordinatörlüğünü yaptım. Genel koordinatörlüğünü yaptığım bir dönemde Tuncay Şanlı’dan rica etmiştim milli takımı getirmişti. Milli takım oyuncularıyla bir açılış yaptık. Spor severleri milli takımla bir araya getirdik. Olgunlar turnuvası Sakarya’nın, halkın bir tutkusu. Yaz akşamlarının vazgeçilmez bir parçası" dedi.

"Sakarya Voleybol Spor Kulübü gerekli desteği görüyor mu? Son duyumlarımıza göre Sakarya Voleybol Spor Kulübüne sponsor olundu, şu anda durumlar nasıl? Maddi anlamda sıkıntı var mı ve büyükşehir destek veriyor mu?” Sorularına Başkan Bektaş; "Ekrem Başkan geçen seneden beri takımın ilk destekleyicilerinden. Onun doğrultularında ilerliyoruz. Sporla çok ilgilenen biri. İsteklerimiz doğrultusunda alo dediğimiz anda destek olan çalışma arkadaşları sağlanıyor. Biz de onu tamamlamak için biraz mücadele veriyoruz. Bir sponsor bulduk. Daha iyi başarıları yakalayacağınızı gördüğünüz zaman destek istiyorsunuz, yerimizde saymayalım hedefe ilerleyelim diye. Daha iyi destekler olsa daha iyi şeyler yapılır şehri daha iyi temsil ederiz. Şu an da iyi temsil ediyoruz ama, üst basamaklarda temsil etmenin derdindeyiz. Bu takım sultanlar liginde olsun iyi bir prestij kazanır. Oralarda olmak çok zor değil, oralarda olduğunuz zaman şehre Avrupa liginden bir takım gelecek karşılaşmaya. Burada şehrin havası değişecek. Bunlar çok önemli şeyler" diyerek cevap verdi.

Programa davet edildiğinden dolayı duyduğu memnuniyetini dile getiren Başkan Ömer Bektaş, "Radyo Mega Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Uygun'a ve programı hazırlayıp sunan Cemil Tekin'e teşekkür ediyorum" dedi.