GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-11-2020 13:35   Güncelleme : 09-11-2020 13:35

MURAT POLAT: BELEDİYE İÇİN DEĞİL ALLAH RIZASI İÇİN HİZMET EDİYORUZ

Ortopedik Engelliler Derneği Sakarya Şube Başkanı Murat Polat Kasım ayı belediye meclisinde gündeme gelen konu ile alakalı bir açıklamada bulundu.

MURAT POLAT: BELEDİYE İÇİN DEĞİL ALLAH RIZASI İÇİN HİZMET EDİYORUZ

Hendek Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısında gündeme gelen konuda; Ak Parti meclis üyesi Hamit Canlı, "hasta yatağı vb. gibi ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak noktasında Sakarya Ortopedik Engelliler Derneğinin bu tür ihtiyaçlar konusunda çok yardımcı oldukları" ifade etti.

Hamit Canlı, Sakarya Ortopedik Engelliler Derneğinin depo sıkıntısı çektiğini, bu konuda kendilerine yardımda bulunmaları konusunda talepleri olduklarını söyledi.

Bunun Üstüne Belediye Başkanı Babaoğlu'nun, "her depo isteyene depo verme gibi bir durumlarının olmadığını, ancak belediyeye ait olan kendi depolarımızı bizimle birlikte ortak hareket ederek kullanabilirler" demesi üzerine, Ortopedik Engelliler Derneği Sakarya Şube Başkanı Murat Polat kendi sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Polat açıklamasında, "Ortopedik Engelliler Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği Hendek Temsilciliğinin bütçesi çok şükür depo tutacak seviyede. Ancak, yapılan hizmette belediyenin de elini taşın altına artık koyması lazım diye istenmiştir. Sanırım başkanın bu konuyu ciddiye almadığına şahit olduk. Şube Başkanı olarak biz bu açığı kapatıyoruz, kapatmayada devam edeceğiz. Hizmetimize Belediye Başkanının rızası için değil Allah rızası için devam ediyoruz" ifadelerinde bulundu.