SPOR
Giriş Tarihi : 17-11-2020 11:43   Güncelleme : 17-11-2020 11:43

Adil Köseoğlu Sadece Spor programına konuk oldu

Radyo Mega stüdyolarında yapımcılığını ve sunuculuğunu Cemil Tekin'in yaptığı “Sadece Spor” programına Sapanca Gençlikspor Kulübü Başkanı Adil Köseoğlu konuk oldu. Program konuğu Köseoğlu, Cemil Tekin'in sorularını yanıtladı.

Adil Köseoğlu Sadece Spor programına konuk oldu

Geçmiş dönemlerde Sakarya Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımının da başkanlığını yapan Adil Köseoğlu, bütün sorulara içtenlikle cevap verdi.

Köseoğlu, basketboldan olsun futboldan olsun geçmişten bugünlere kadar bütün konuları masaya yatırarak, kırgınlıklarını da dile getirdi.

"Bu sene şampiyon olacağız"

Kendisinin öz ve öz Sapancalı, Sapanca Gençliksporlu olduğunu üstüne basarak ifade eden Köseoğlu, "Biz çok iyi tranferler yaptık, geçmişi ve kariyeri tecrübelerle dolu iyi bir hoca aldık, geldiğimiz günden beri iyi bir bütçe oluşturduk maddi hiç bir sıkıntımız yok, eğer ki liglerin oynatılma kararı çıkarsa kesinlikle hedefimiz şampiyonluk, Sapanca Gençlikspor şampiyon olacaktır." dedi.

Öte yandan Sakarya Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımına gelecek olursak diyen Köseoğlu, "Takımımız için elimden geleni fazlasıyla yaptığımı düşünüyorum. Olmadı, maalesef takımımıza genel olarak kimse sahip çıkamadı ve sonu da hüsran oldu." dedi.

Program, günün anısına çekilen fotoğraf kareleri ile son buldu.