Hendek Güncel
HV
28 MAYIS Pazar 13:15

Akar dur durak bilmiyor: "1 gecede 7 mahalle"

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Ahmet Ziya Akar, bir akşamda tam 7 mahalle birden gezerek adeta bir rekora imza attı. Ahmet Ziya Akar, Bekirpaşa, Sarıcalar, Çaykışla, Şeyhköy, Horozlar, Pirahmetler, Nakışlar mahallelerine yaptığı ziyaretlerde vatandaşların sevgi seline cevap verdi.

SİYASET
Giriş Tarihi : 03-05-2023 15:37
Akar dur durak bilmiyor:

Bir akşamda 7 mahallede vatandaşlarla bir araya gelerek Erenler İlçesine adeta çıkarma yapan Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Ahmet Ziya Akar, “Biz her zaman olduğu gibi yine vatandaşlarımızın yanındayız. Gerçekleri anlatmaya, vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. Onlardan isteğimiz de bizlere inanmaya ve güvenmeye devam etmeleri. Görüyoruz ki Erenler İlçemiz de 14 Mayıs’a hazır. Milliyetçi Hareket Partisi olarak milletimize verdiğimiz güven katlanarak artmaya devam ediyor. Hepsinden Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

Gittiği mahallelerde coşkuyla karşılanan Ahmet Ziya Akar, vatandaşların kendilerine gösterdikleri teveccühe karşılık mecliste haklarını sonuna kadar savunma sözü verdi. Sakarya için çalışacağını belirten Akar; “Sakarya emin olsun, kendi içinden birini meclise gönderecek. Bende Sakaryalı bir kardeşleri olarak onlar için çalışacağım” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR