Hendek Güncel
HV
08 HAZİRAN Perşembe 17:59

Akar’a Arifiye Sanayi esnafından büyük ilgi

Seçim sürecindeki çalışmalarına hız veren Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayı Ahmet Ziya Akar, Arifiye Sanayi esnafıyla bir araya geldi. Tüm dükkanları tek tek gezerek selam veren Akar, sanayi esnafının sorunlarını dinledi.

SİYASET
Giriş Tarihi : 30-04-2023 21:25
Akar’a Arifiye Sanayi esnafından büyük ilgi

Sanayi esnafı ile uzun uzun sohbet eden Akar; “Vatandaşlarımız bizleri bağrına basmaya devam ediyor. MHP teşkilatları olarak vatandaşımızın bu sevgisine layık olabilme arzusuyla çalışıyoruz. Sahada adeta basmadık yer, girmedik sokak, çalmadık kapı bırakmıyoruz. İnşallah milletimiz üzerine düşeni 14 Mayıs’ta yapacak ve zafer Cumhur İttifakı’nın olacak” ifadelerini kullandı.

Özellikle gençlerin kendilerine ilgisini belirten Akar; “Gittiğimiz yerlerde arkadaşlarımızı ziyaret ediyor, hal hatır soruyor, esnaflarımızı ziyaret ederek bol kazanç dileklerimizi iletiyor ve MHP’nin gençlere yönelik çalışmalarını anlatıyoruz. Sanayi esnafı arasındaki gençlerle de görüştük ve onların taleplerini dinledik. Hepsinin güvenlerini gördük ve bu güveni yanımıza alarak her zorluğun üstesinden geleceğiz inşallah” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR