Hendek Güncel
HV
08 HAZİRAN Perşembe 19:18

Akgün, iftar ve toplu üye kayıt programına katıldı

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Fatih Akgün, Hendek ilçe teşkilatınca düzenlenen iftar ve toplu üye kayıt programına katıldı.

SİYASET
Giriş Tarihi : 27-03-2023 14:36
Akgün, iftar ve toplu üye kayıt programına katıldı

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Fatih Akgün, Hendek ilçe teşkilatınca düzenlenen iftar ve toplu üye kayıt programına İl ve İlçe yöneticileri ile katıldı.

‘’Bir araya geldik’’

Akgün, iftar sonrasında yaptığı konuşmada, yoğun bir seçim çalışması sürecinde olduklarını belirterek: ‘’Birlik, beraberlik ve kardeşlik ayı olan Ramazan-ı Şerife ulaşmanın mutluluğunu tüm hemşerilerimiz ve Türk-İslam alemi olarak yaşıyoruz. Sakarya İl Başkanlığı olarak bizlerde birliğimize katkı sağlamak ve bir sofrada buluşmak adına Hendek İlçe Başkanımız Sn. Fatih Bayındır ve İlçe teşkilatının iftar sofrasına katılarak, hemşehrilerimizle bir araya geldik" ifadelerini kullandı.

Teşekkür etti

Gençlerin ağırlıkta olduğu toplu üye katılım programında üye olanlara rozetlerini Sakarya İl Başkanı Fatih Akgün taktı. İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Fatih Akgün yaptığı açıklamada: ‘’İYİ Parti Hendek İlçe Başkanlığımız tarafından düzenlenen üye katılım programında İlçe Başkanımız Sn. Fatih Bayındır ve ilçe teşkilatının üye kayıt programında yeni üyelerimizin rozetlerini taktık. Hayırlı olsun. İYİ Partimiz Sakarya’da  her geçen gün büyüyor; güçlenerek yoluna devam ediyor. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz’’ dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR