Hendek Güncel
HV
21 MAYIS Salı 07:15
Advert Advert

BAŞKAN ADAYI SOFU'DAN ÜST DÜZEY ZİYARETLER

AK Parti Hendek Belediye Başkan Aday Adayı Ali Kemal Sofu, Ankara'da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

SİYASET
Giriş Tarihi : 14-07-2023 11:42
BAŞKAN ADAYI SOFU'DAN ÜST DÜZEY ZİYARETLER

Başkan Adayı Ali Kemal Sofu, Ankara'da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Sofu ve beraberindekiler ilk olarak AK Parti Genel Merkezine giderek, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'u ziyaret etti.

Ali Kemal Sofu, AK Parti Hendek Kurucu İlçe Başkanı Şenay Sakal, Önceki Dönem Yönetim Kurulu Üyeleri Alaattin Paşa Kaba ve İrfan Demiray sırasıyla ardından, TBMM'de MHP Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül'ü, yine AK Parti Sakarya Milletvekilleri Ali İnci, Lütfi Bayraktar ve Ertuğrul Kocacık, ve yine TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyon Başkanı Çiğdem Erdoğan Atabek'i ziyarette bulundu.

Sofu yine ziyaretleri sırasında, Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı hemşehrimiz Rıdvan Duran'ı bakanlık binasında ziyaret etti.

AK Parti Hendek Belediye Başkan Aday Adayı Ali Kemal Sofu, gerçekleştirdiği ziyaretle ilgili olarak şunları söyledi. Sofu, "Bugün Ankara'ya gelerek, çok kıymetli büyüklerimize ziyaret gerçekleştirdik. Hepsine bizlere göstermiş olduğu yakın ilgilerinden ve misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Kendileri yoğun bir çalışma trafiğindeler. Bu yoğunlukta bizlere zaman ayırdılar. Her birine görevlerinde üstün başarılar diliyorum. Allah mahcup etmesin inşallah." dedi.

Sofu daha sonra, ilçemiz Hendek'e dönmek üzere başkent Ankara'dan ayrıldı.

AdminAdmin

YORUMLAR