Hendek Güncel
HV
08 HAZİRAN Perşembe 18:14

Başkan Bayraktar: "15 Mayıs sabahında her şey çok güzel olacak"

CHP Hendek İlçe Başkanı Nihat Bayraktar, Sakarya Demokrasi Meydanında gerçekleşen büyük buluşma mitingi ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

SİYASET
Giriş Tarihi : 10-05-2023 17:06   Güncelleme : 10-05-2023 17:23
Başkan Bayraktar:

CHP Hendek İlçe Başkanı Nihat Bayraktar, Sakarya Demokrasi Meydanında gerçekleşen büyük buluşma mitingi ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

Başkan Bayraktar, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Sakarya Demokrasi Meydanından bahar müjdesi...

Oyumuz KILIÇDAROĞLU’na diyen gençlerimizin yüksek heyecanı, emeklimiz, çiftçimiz, esnafımız, işçimiz hatta önemle vurgulamak isteriz. Tank palet işçimiz kısaca üreten, emekten yana olan herkes coşkuyla, heyecanla alandaydı.

Herkesin beklentisi ve umudu oldu KILIÇDAROĞLU...

Cumhurbaşkanı Yardımcılarımız Temel KARAMOLLAOĞLU, Ekrem İMAMOĞLU ve Mansur YAVAŞ’ın katılımlarıyla gerçekleşen miting şölene döndü. Kısaca Sakarya çok güzeldi.

KILIÇDAROĞLU, "Biz paraya pula talip değiliz. 85 milyonun sorunlarına talibiz ve o sorunları çözeceğiz. Kul hakkı yemedim, yedirtmeyeceğim. Ülkeye iyiliği, sevgiyi, barışı adaleti ve insan haklarını getireceğim.

Allah nasip ederse Millet ittifakının gündeminde tüm meseleleri çözmek var. Çiftçimizde, memurumuzda, esnafımızda huzura kavuşacak. En büyük zafere sizlerin oyları ile ulaşacağız. 15 Mayıs inşallah bayram günü olur" dedi.

Haydi hep beraber 14 Mayıs’ta sandıklara, değişime, barışa, sevgiye ve bahara.

#herşeyçokgüzelolacak

AdminAdmin

YORUMLAR