Hendek Güncel
HV
02 ARALIK Cuma 21:50
Advert Advert Advert

BBP İl Başkanı Bayar, Gölyaka ilçesinde depremzedeleri ziyaret etti

Büyük Birlik Partisi (BBP) Sakarya İl Başkanı Cengiz Bayar, Genel Başkan Mustafa Desteci ile birlikte 5.9 büyüklüğünde yaşanan depremin merkez üssü Düzce'nin Gölyaka ilçesini ziyaret etti.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-11-2022 13:40   Güncelleme : 24-11-2022 14:04
BBP İl Başkanı Bayar, Gölyaka ilçesinde depremzedeleri ziyaret etti

BBP Genel Başkanı Mustafa Desteci’ye, Gölyaka ilçesi ziyaretinde Genel Başkan Yardımcıları, Sakarya İl Başkanı Cengiz Bayar ile MKYK Üyesi Alpaslan Yüsküp, Sakarya İl Başkanvekili Turan Yılmaz, Serdivan İlçe Başkanı Erdem Yaşar, Sakarya İl Yönetim Kurulu Üyelerinden Haluk Yaşar Yılmaz ve Fehmi Çalış eşlik etti. Desteci 5.9 büyüklüğündeki deprem sonrasında ki çalışmalara yönelik Düzce Valisi Cevdet Atay’dan bilgiler aldı. Gölyaka’da incelemelerde bulunan Genel Başkan Desteci, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Gölyaka Kaymakamı V. Ali Tuğrul Yıldız, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan ile birlikte depremzedelerle görüştü.

Sakarya İl Başkanı Cengiz Bayar’da esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Bayar, “Gölyaka ilçesinde meydana gelen deprem hepimizi korkuttu. Sakarya’da bu depremi yaşayan iller arasında yer aldı. Alınan tedbirler can kaybının önüne geçen etkenlerden biri oldu. Türkiye'nin doğal afetlere müdahale ve vatandaşlarına sahip çıkma konusunda, ne kadar büyük mesafe aldığını bir kere daha gördük” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR