Hendek Güncel
HV
02 ŞUBAT Perşembe 11:47
Advert Advert Advert Advert

DEREKÖY ÇORLU'YU GÖZÜNE KESTİRDİ

Bölgesel Amatör Lig (BAL) temsilcilermizden Hendek Dereköyspor, bu hafta Pazar günü Hacıkışla Sahasında Çorlu 1947 Spor ile karşılaşacak.

SPOR
Giriş Tarihi : 23-12-2022 09:19   Güncelleme : 23-12-2022 10:00
DEREKÖY ÇORLU'YU GÖZÜNE KESTİRDİ

Temsilcimiz Hendek Dereköyspor, bu hafta kendi saha ve seyircisi önünde Hacıkışla Sahasında ligin en güçlü ekiplerinden Çorlu 1947 Spor ile karşı karşıya gelecek.

Antrenmanlar yoğun tempoda sürüyor

Salı gününden bu yana yoğun bir tempoda antrenmanlarına aralıksız olarak devam eden ekibimiz Hendek Dereköyspor'da moraller yerinde. Geçtiğimiz hafta İstanbul'da oynanan ve lider Küçükçekmece Sinopspor'a 2-0 yenilerek sahadan mağlubiyetle ayrılan temsilcimiz Dereköyspor, bu mağlubiyeti unutmuş ve ligin güçlü ekibi Çorluspor'a bilenmiş durumda.

Yöneticiler antrenmanı yerinde izledi

Dün akşam Adapazarı Erenler Stadyumunda yaptıkları antrenmanda yöneticiler, takımını yalnız bırakmadılar. Hendek Dereköyspor'lu yöneticilerden Osman Çulhaoğlu ve Sinan Aksoy dün akşam ki antrenmanı yerinde izledi. Oldukça neşeli geçen antrenmanda futbolcuların Çorlu 1947 Spor karşılaşmasına konsantre oldukları gözlerden kaçmadı.

Çulhaoğlu: Galibiyetten başka bir şey düşünmüyoruz

Dün akşam yapılan teknik ve taktik antrenmanını yerinde takip eden yöneticilerden Osman Çulhaoğlu, antrenman bitiminde açıklamalarda bulundu. Çulhaoğlu, "Oynayacak olduğumuz Çorlu 1947 Spor karşılaşması ilk yarıda oynayacağımız son müsabakamız. Bu karşılaşmayı kazanarak ilk yarıyı bitirmek istiyoruz. Geçen hafta iyi oynadığımız Küçükçekmece Sinopspor karşılaşmasını maalesef kaybettik. Hem onu telafi etmek anlamında hemde üst sıralara çıkmak adına bu haftaki Çorlu maçını kazanmak zorundayız. Biz yönetim kurulu olarak futbolcularımıza yürekten inanıyoruz. Allah'ın izni ile bu hafta Çorluspor önünde galip gelerek seyircimizin yüzünü güldüreceğiz" dedi. Çulhaoğlu, "Bu hafta kendi saha ve seyircimiz önünde, Hacıkışla Sahasında oynayacak olduğumuz Çorlu 1947 Spor karşılaşmasına tüm Dereköyspor'a gönül verenleri bekliyoruz." dedi.

Temsilcimiz Dereköyspor'un Çorlu 1947 Spor ile oynayacak olduğu karşılaşma, Hacıkışla Sahasında 25 Aralık 2022 Pazar günü saat: 14.00'da başlayacak.

AdminAdmin

YORUMLAR