Hendek Güncel
HV
02 ARALIK Cuma 23:46
Advert Advert Advert

GENEL BAŞKAN ŞEMSİ BAYRAKTAR HENDEK'TEYDİ

Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Tarım ve Hayvancılık Fuarını ziyaret etti.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-11-2022 08:38   Güncelleme : 13-11-2022 08:45
GENEL BAŞKAN ŞEMSİ BAYRAKTAR HENDEK'TEYDİ

Genel Başkan Şemsi Bayraktar, Sakarya Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanlığı standını ziyaret ederek, Ziraat Odaları Başkanlarıyla sohbet etti.

Genel Başkan Şemsi Bayraktar, Fuarı çok beğendiğini ve fuarda emeği geçenlere teşekkür etti. Genel Başkan Bayraktar, fuar organizasyonuyla ilgili kendisine daha erken bilgi verilmesini istedi.

BAŞKAN BABAOĞLU EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Sakarya Tarım, Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarının 3.'üncü gününde fuarı ziyaret eden Şemsi Bayraktar'ı Fuara ev sahipliği yapan Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu misafir etti. Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu'na belediye başkan yardımcısı Hüdaverdi Bahadır eşlik etti.

Başkan Babaoğlu ziyaretle ilgili kısa bir açıklama yaptı. Başkan Babaoğlu; "Sakarya Tarım, Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarının 3'üncü gününde şehrimizin kıymetli büyüğü Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Sn. Şemsi Bayraktar'ı misafir ettik. Gün boyu çiftçimizle ve firmalarla fikir alışverişinde bulunup görüşlerini dinleme fırsatı bulduk. Bugün saat: 18.00'da sona erecek olan fuara herkesi bekliyoruz" dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR