Hendek Güncel
HV
31 MART Cuma 22:27
Advert Advert

GÜZEL OYUN SONUÇ GETİRMEDİ: DEREKÖYSPOR 0-1 KALAYCISPOR

Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz Hendek Dereköyspor, kendi saha ve seyircisinin önünde üstün oynadığı ilimizin diğer bir temsilcisi olan Arifiye Kalaycıspor'a 1-0 yenilerek düşüşünü sürdürdü.

SPOR
Giriş Tarihi : 05-02-2023 19:05   Güncelleme : 05-02-2023 21:01
GÜZEL OYUN SONUÇ GETİRMEDİ: DEREKÖYSPOR 0-1 KALAYCISPOR

BAL temsilcimiz Hendek Dereköyspor, kendi saha ve seyircisinin önünde üstün oynadığı Arifiye Kalaycıspor'a 1-0 mağlup oldu ve ligdeki durumunu zora soktu.

Bölgesel Amatör Lig (BAL) temsilcilerimiz Hendek Dereköyspor ve Arifiye Kalaycıspor Hendek'te, Hacıkışla Sahasında karşı karşıya geldi. Oldukça zor bir zeminde başlayan müsabaka her iki takımın eş değerdeki oyunu ile devam etti. Hendek Dereköyspor Forveti Ömer Taşkın, mutlak bir pozisyondan yararlanamayarak topu filelerle buluşturamadı. Karşılıklı ataklarla geçen maçın ilk yarısı 0-0 sona erdi.

Her iki takımda ikinci yarıya ilk yarıya oranla daha etkili başladı. Rakip takım Arifiye Kalaycıspor, Hendek Dereköyspor'un kalesini yoklamaya başladı. Hendek Dereköyspor da aynı şekilde Arifiye Kalaycıspor'un kalesini yokladığı bir anda, yine ilk yarıda olduğu gibi mutlak bir pozisyondan Ömer Taşkın ile yararlanamadı. Bu dakikalarda Dereköyspor kalesine yüklenen Kalaycıspor ikinci yarıda oyuna giren Emre Kürküt ile karşılaşmanın 72. dakikasında golü buldu ve 1-0 öne geçmeyi başardı. Kalan sürede temsilcimiz Dereköyspor, Kalaycıspor kalesine yüklensede bu ataklar sonuç vermedi. Hendek Hacıkışla Sahasında oynanan karşılaşma Kalaycıspor'un 1-0 galibiyeti ile son buldu.

Stad: Hacıkışla Sahası

Hakemler: İsmail Mece, Mustafa Poyraz, Hüseyin Emre Yer

Hendek Dereköyspor: Samet Gökberk Alp, Engin İnak, İsmail Kanpolat, Ömer Hüseyin Narman, Enes Buruşoğlu, Necmi Çelik, Yasin Şeker, Furkan Karabaş, Fırat Koç, Burak Şahin, Ömer Taşkın

Teknik Sorumlu: Berk Yusuf Yıldız

Arifiye Kalaycıspor: Cihangir Berberoğlu, Hakan Toker, Sercan Subaşı, R. Mertcan Eskin, Emre Sofuoğlu, Özgür Çelik, Y. Efe Seçbin, Hami Soytürk, Errad Şekerci, T. Cem Sayar, Semih Şaşmaz

Teknik Sorumlu: Mustafa Çabuk

Goller: Dk. 72 Emre Kürküt (Arifiye Kalaycıspor)

AdminAdmin

YORUMLAR