Hendek Güncel
HV
02 ARALIK Cuma 23:23
Advert Advert Advert

Hafsanur'a acı veda

Hendek Anadolu Lisesi Öğrencisi Hafsanur Özdemir 3 yıldır mücadele ettiği amansız hastalığa yenik düştü.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-11-2022 18:56
Hafsanur'a acı veda

Genç yaşta hayatını kaybeden Hafsanur Özdemir, gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.

Aslen Erzurum'lu olup Yeni Mahalle'de ikamet eden, merhum Bayram Özdemir’in kızı, Erzurum'lu Emrah Özdemir’in yeğeni, Fatma Akın, Muhammet Özdemir ve Kader Özdemir’in kız kardeşi, İsmail Akın’ın baldızı, Hafsanur Özdemir bir süredir kanser hastalığı ile mücadele ediyordu. 1 ay önce rahatsızlanan ve Kocaeli'deki bir hastanede tedavi altına alınan Hafsanur Özdemir, yapılan tüm müdahalelera rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Genç Hafsanur’un cenazesi bugün Hendek Yeni Mahalle'deki hanesinde alınan helalliğin ardından Başpınar Mahallesi Rasimpaşa Camii’ne getirildi. Özdemir Ailesi, burada taziyeleri kabul etti. Özdemir Ailesi ve yakınlarının gözyaşlarını tutamadığı görülürken, ailesinin üzüntüsü yürükleri burktu.

Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Hafsanur Özdemir'in cenazesi, Hendek Merkez Yeni Mezarlığı’na defnedildi. Cenazeye Hendek AK Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, Hendek Gelecek Partisi İlçe Başkanı Musa Akıcı, Muhtarlar, Meclis Üyeleri, çok sayıda Öğretmen ve aile yakınları katılırken, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ise, cenazeye çelenk gönderdi.

AdminAdmin

YORUMLAR